0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Прилагодлив Капа САД Везови Мажи Бејзбол Хоп Унисекс Сонце Шапка Хип Шапка Жени Рамни Бејзбол Капи Сонце Визир Зелена

Прилагодлив Капа САД Везови Мажи Бејзбол Хоп Унисекс Сонце Шапка Хип Шапка Жени Рамни Бејзбол Капи Сонце Визир Зелена

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

100% Памучна Мешавина. Увезени. Карактеристики : Повисок квалитет, подебели шевови, поубави и издржливи. Гроздобер и класични стилови на перење никогаш не излегуваат од мода. Погоден за активности на отворено, како велосипедизам, кампување, пештера итн.Оваа капа одговара за различни прилики како што се : спортски настани,пешачење, излети, семејни излети, плажи, спорт, роденденски забави, тематски паркови или што било под сонцето. + Мека внатрешна постава за пот, лесна/издржлива/мазна/удобна. Унисекс, погоден за возрасни. Тоа е совршена комбинација на спортски и секојдневен стил за да ја комплиментирате вашата облека.Унисекс едноставниот дизајн го прави соодветно совршен и за мажи и за жени. Добро ќе се вклопи со вашата дневна кошула или фустан. Бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата поради разликата во состојбата на светлината или ефектите на екранот. Доколку имате некаков проблем со нашиот производ или услуга, ве молиме прво контактирајте не. Опис на производот : Одговара За обемот на главата : 56-60см (Прилагодлив). Една големина најмногу одговара со прилагодлив прицврстувач за куки и јамки 100% сосема нов и квалитетен. Количина : 1 ПАРЧИЊА. Материјал : Полистер. Име На Производот : Бејзбол Визир Капа.Прилика : Отворено Се Однесуваат на пол : Унисекс Стил : Мода.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат