0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ВРВНА ОБЛЕКА За ГЛАВА Рамна Сметка Прилагодлива Капа За Враќање

ВРВНА ОБЛЕКА За ГЛАВА Рамна Сметка Прилагодлива Капа За Враќање

DEN 159.20
Достапно за нарачка

Залиха

Мешавина Од Полиестер. Увезени. Предвремено затворање. Миење Раце Само. МАТЕРИЈАЛНИ РАБОТИ : Изработени со 100% полиестер за да ви обезбедат и издржливост и удобност. СТИЛ ЗА ВАС : Изберете од широк спектар на бои и комбинации за да го најдете најдобриот изглед за вас. НАПРАВЕНА ЗА СЕКОГО : со прилагодлив ремен за враќање, оваа капа може да ги прими повеќето луѓе преку неговата лесна прилагодливост. Совршен и за мажи и за жени. Изработени со квалитетни материјали за да ви овозможат удобност и стил, Овие Врвни капачиња за Капа прилагодливи рамни бејзбол капи ќе го комплетираат секој изглед. Без разлика дали барате заштита од сонцето на теренот или надвор од градот, не гледајте подалеку од оваа колекција.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат