0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ДА Роуз Поп Жолта / За Стрели NX F-06E/docomo DFJ06E-PCCL-201-N165

ДА Роуз Поп Жолта / За Стрели NX F-06E/docomo DFJ06E-PCCL-201-N165

DEN 604.96
Достапно за нарачка

Залиха

Ракување : Огромно Бр. Ова е футрола за паметни телефони од популарната марка "ЕСНО". Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Ракување : Огромно Бр. Ова е футрола за паметни телефони од популарната марка "ЕСНО". Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] СТРЕЛКИТЕ NX F-06 E / docomo случај со убав поп на роза. [Спецификации] Материјал : случај тело/Поликарбонат Третман : ув стврднување мастило, Горниот слој заврши печатење опсег : рамен печатење (страни не печати на). Компатибилни модели : СТРЕЛКИ NX F-06 E / docomo ексклузивно. *Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат