0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
SynerLogic Mac OS кратенка на тастатура Транспарентна винил налепница, лепило без престој, компатибилен со MacBook Air/Pro/IMAC/Mini

SynerLogic Mac OS кратенка на тастатура Транспарентна винил налепница, лепило без престој, компатибилен со MacBook Air/Pro/IMAC/Mini

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Погодност на вашите прсти барате да ја зголемите вашата продуктивност или едноставно сакате да научите како да го користите вашиот сјаен нов Mac Book како професионалец? Имањето на најсуштинските кратенки на Mac OS пред вас, ќе ви помогне брзо да ги научите криволиите и испадите на вашиот Mac. Лесно научете нови кратенки и секогаш бидете во можност брзо да ги пребарувате командите без потреба да ги „Google“. Совршено е за какво било ниво или ниво на вештина, студенти или постари лица, дома или во канцеларија. ? ✔ Гаранција за квалитет - стоиме зад нашиот производ! Направено е со извонреден воен-одделен винил и професионалниот дизајн им дава на нашите налепници OEM изглед. Сите права се задржани. Дизајнирано од Syner Logic, налепницата е изработена од воено-водоотпорен водоотпорен винил и е потрајни и погодно од отпечаток на кратенките. ? ✔ За кој било Intel Mac Book - големина 3.25 ”x 2,7”, компатибилен со и одговара на Mac Books Pro/Air 11, 12, 13, 15 или 16 -инчи или кој било i Mac или Mac мини со Intel процесорот. Кратенките не се тајна, но има стотици различни кратенки на тастатурата. Содржи список на кратенки за кој било Mac OS, вклучително и Big Sur, и лесно се вклопува на долниот агол на вашиот Mac Book за да можете брзо да погледнете надолу и да го прочитате. Налепницата не е трајна и лесна за отстранување и не остава голем дел од остатокот од лепак.? ✔ Секоја основна кратенка - Со налепницата за кратенка на тастатурата за референци на тастатурата Syner Logic Mac, ги имате најважните кратенки што се погодно поставени пред вас. ? ✔ Од основно до напредно - без разлика дали сте искусен компјутерски професионалец или почетник, налепницата Syner Logic ќе ви заштеди и време и фрустрација, загарантирана! Можете лесно да достигнете ново ниво на владеење на компјутерот користејќи ја нашата удобна и достапна налепница. Кратенки работат за Mac OS 11 Big Sur, како и за кој било Mac OS 10 : Каталина, Мојаве, Висока Сиера, Ел Капитан итн.0 Вашиот налепница за кратенки на Mac OS Essential е точна, сеопфатен список на кратенки на тастатура што ви требаат.25 ”x 2,7”, компатибилен со и одговара на Mac Books Pro/Air 11, 12, 13, 15 или 16 -инчи или кој било i Mac или Mac мини со Intel процесорот. ? ✔ Работете побрзо и попаметно - брзи совети на вашите прсти! Оваа алатка го олеснува учењето како да го користите вашиот компјутер многу побрзо и го прави вашиот проток на работа експоненцијално. Нашиот одговорен и посветен тим за услуги на клиентите е тука за веднаш да одговори на вашите пораки и да ги реши сите проблеми што може да ги имате.?? Гордо направен во САД? ? Syner Logic Mac OS Reference Chintobute налепница на тастатурата 2. Совршено е за почетник кој сака да научи како да го користи својот Mac Book и да заштеди време со тоа што ќе ги има клучните кратенки на Mac Book на нивните прсти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат