0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Долга Култура Врвот Мали Девојчиња Зимски Долги Ракави Монограмирани Врвови Кафеава Крава Печатење Ѕвонче Дното

Долга Култура Врвот Мали Девојчиња Зимски Долги Ракави Монограмирани Врвови Кафеава Крава Печатење Ѕвонче Дното

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Материјалите Носат Подобро Искуство Со Носење.Мека Дише И Флексибилна За Кожата на Вашето Бебе.И Рачното перење и машинското перење се Во Ред. Моден Дизајн, вашето Мало Бебе Ќе Добие Многу Комплименти. Погоден За Секоја Пригода, Облека Погодна За Сезони Воumn и Зима. Совршен е за Внатрешна, Надворешна Облека,Фотографија За Бебиња, Подароци За бебиња Итн. Обезбедете Најдобро Удобно Искуство За Носење Бебиња. Пакетот Вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови+1 ПАРЧИЊА панталони. Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 1-3 см Поради Рачно Мерење и Мала Варијација на Бојата за Различно Поставување На Екранот. Долга Култура Врвот Мали Девојчиња Краток Ракав Цртан Филм Писмо Печатени Маица Пуловер Блузи Леопард Слон Бебе Снежни Костими Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Ракав од Цртани Филмови : Долг Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте да не контактирате.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат