0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Играч на Салвадор Перез, облечен во бејзбол картичка Jerseyерси Печ Topps Chrome All Star Rrefractor #ASRCSP - MLB игра користена дресови

Играч на Салвадор Перез, облечен во бејзбол картичка Jerseyерси Печ Topps Chrome All Star Rrefractor ASRCSP - MLB игра

DEN 399.84
Достапно за нарачка

Залиха

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; MLB игра користеше дресови. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; MLB игра користеше дресови. Играч на Салвадор Перез, облечен во бејзбол картичка во Jerseyерси (Канзас Сити Ројалс) 2016 Топс Хром Ол Стар Рефрактор #ASRCSP. Ставката доаѓа целосно сертифицирана со привремено очигледен, сериски холограм и сертификат за автентичност. Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија за Салвадор Перез. Канзас Сити Ројалс меморија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат