0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Hawsaiy 24 инчи Мала кула за мачки за мачки за мебел за мачиња во затворен простор, кондо со гребење на подлогата за сисали и 2 платформа

Hawsaiy 24 инчи Мала кула за мачки за мачки за мебел за мачиња во затворен простор, кондо со гребење на подлогата за сисали

DEN 415.84
Достапно за нарачка

Залиха

[Г-серија мултифункционален дизајн] Дизајн на структура од 4 слоеви, удобен за гребење на мачката, искачување, спиење и вежбање; Чекор табла му овозможува на мачката на која било возраст лесно да достигне повисока платформа. [Избран материјал] Мачки, исто како и нас, сакаат да киваат на меко место. Мачкото дрво покриено со ултра мека кадифен, што создава безбедно и безбедно засолниште за палење; Природни сисали, носат најдобра експеримент додека ги заоструваат канџите. [Одговара на секоја просторија] Малото дрво за заштеда на просторот може да се насели и во стан и куќи-се вклопува во секој агол на просторијата; исполнете ги сите видови на потреба од мачки и заземаат само малку простор. [Безбедна структура] : Изработено од висококвалитетни струготини од дрво, армирана дно плоча обезбедува целосна стабилност. Забелешка : Ова мачко дрво е дизајнирано за мали и средни мачки, не нарачувајте го за голема мачка. [Лесно за склопување] Дојдете со детални упатства за брза и лесна инсталација, достапна е и видео инструкција. [Г-серија мултифункционален дизајн] Дизајн на структура од 4 слоеви, удобен за гребење на мачката, искачување, спиење и вежбање; Чекор табла му овозможува на мачката на која било возраст лесно да достигне повисока платформа. [Избран материјал] Мачки, исто како и нас, сакаат да киваат на меко место. Мачкото дрво покриено со ултра мека кадифен, што создава безбедно и безбедно засолниште за палење; Природни сисали, носат најдобра експеримент додека ги заоструваат канџите. [Одговара на секоја просторија] Малото дрво за заштеда на просторот може да се насели и во стан и куќи-се вклопува во секој агол на просторијата; исполнете ги сите видови на потреба од мачки и заземаат само малку простор. [Безбедна структура] : Изработено од висококвалитетни струготини од дрво, армирана дно плоча обезбедува целосна стабилност. Забелешка : Ова мачко дрво е дизајнирано за мали и средни мачки, не нарачувајте го за голема мачка. [Лесно за склопување] Дојдете со детални упатства за брза и лесна инсталација, достапна е и видео инструкција. 1.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат