0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
3 стапки Претходно осветлено Бело Дрво, 97 Совети, 50 Вул Јасни Светла Со Блескаво Светло, Основа За Лопатка

3 стапки Претходно осветлено Бело Дрво, 97 Совети, 50 Вул Јасни Светла Со Блескаво Светло, Основа За Лопатка

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

3 ' РЕАЛНА НОВОГОДИШНА ЕЛКА : 97 гранки од борови иглички слични на живот создаваат природен изглед на вистинска Новогодишна елка за безвременски додаток за одмор. 3 ' РЕАЛНА НОВОГОДИШНА ЕЛКА : 97 гранки од борови иглички слични на живот создаваат природен изглед на вистинска Новогодишна елка за безвременски додаток за одмор. Прифатете ја радоста на сезоната на празници во вашиот дом Со Претходно Осветлената Вештачка Елка Пулео. Ова вештачко празнично дрво високо 3 метри со бели борови иглички и елегантна конусна форма совршено го доловува амбиентот на зимските шуми во вашиот дом. Украсено со 50 претходно прикачени јасни светла со вжарено светло, ова претходно осветлено дрво го осветлува вашиот дом со блескав празничен сјај, истовремено елиминирајќи ја маката што одзема многу време да виси светла околу вашето дрво. Ова вештачко дрво има целосен изглед со вкупно 97 врвови на гранки и прекрасни гранки слични на животот кои стимулираат реално чувство за убавината на природата. Склопувањето е едноставно и брзо со лесни гранки на шарки, а атрактивна основа за лопатка е вклучена за погодно поставување насекаде во вашиот дом. Дрвото отпорно на пламен, хипоалергично и отпорно на игла нуди побезбедна алтернатива на Новогодишните елки со свежо сечење, за да можете да ги пречекате пријателите и семејството за празнични прослави без грижи. Овој производ е поддржан од петгодишна гаранција на дрвото и двегодишна гаранција на светлата за долгогодишна квалитетна употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат