0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Miccina Бебе дете за момчиња девојчиња кардиган џемпер новороденче кабел за новороденче плетено ирско копче за затворање на јакна на пролет зимска надворешна облека

Miccina Бебе дете за момчиња девојчиња кардиган џемпер новороденче кабел за новороденче плетено ирско копче за затворање на

DEN 527.84
Достапно за нарачка

Залиха

100% памук. Увезени. Затворање на копчињата. 100% висококвалитетен памук, мек, топол и удобен, костум за пролет, есен и зима. Дизајн : Јакна со џемпери со долги ракави со врат, затворање на копчињата, лесно да се облече и да се соблече. Трендовски елемент за везови со рака го прикачи џемперот што носи обичен и сладок изглед. Добро изработено, густо и топло, симпатично и многу поубаво од слики, најдобар подарок за вашите девојки. Повод : Бебе/мали деца ирски кардигани џемпер се спарувајте го со врвови, фустан и секоја облека со кратки ракави или Jeanан за да го завршите вашиот симпатичен стил и совршен за бебе во секојдневно носење, празник, училиште, забава, Божиќ. Големина : 3-6 месеци девојчиња за новороденчиња кардиган, 6-12 месеци плетени џемпери за бебиња, 12-18 бебе топло палто, облека од 18-24 девојчиња, 2-3Т обичен кардиган за девојчиња за мали деца.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат