0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Yeyamei хеланки за жени, жени со висока половината на стомакот, прегрната чувство на мека јога хеланки тренингот за трчање хулахопки пантолони

Yeyamei хеланки за жени, жени со висока половината на стомакот, прегрната чувство на мека јога хеланки тренингот за трчање хулахопки

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Дизајн : Панталоните со лесна тежина затемнети панталони обезбедуваат поудобно за активност на отворено. Нежните, широки ленти за половината лежат рамно на вашата кожа за да обезбедат контрола на стомакот и да го натераат вашето тело да изгледа потенок. Еластична лента за половината : Овие хеланки на џогери со еластична лента за половината, можат да одговараат на секаков вид на тело. Во случај да не сте задоволни од вашата набавка, ние брзо ќе ви понудиме друго решение за вас. Повлечете го затворањето. Во случај да не сте задоволни од вашата набавка, ние брзо ќе ви понудиме друго решение за вас. Совршено за секојдневно носење, патување и спорт, како што се џогирање, јога, активности на отворено, тренингот, одење, фитнес за теретана и уште подобро за да се спуштате низ куќата. Еластична лента за половината : Овие хеланки на џогери со еластична лента за половината, можат да одговараат на секаков вид на тело. Вашата доверба ќе се исплати сигурно. Оваа ткаенина има четиринасочно истегнување-може да се движи со вас за дополнителна удобност и да остане во одлична форма. 【Испорака】 УСОСАЛНО ги испорачавме вашите предмети во рок од 48 часа и може да потрае 10-20 дена за испорака до вас. Со сите заслуги на овие атлетски хеланки, ќе откриете дека високиот половината обезбедува и компресија и поддршка. Подароци за жени/девојка/мајка, 2022 година за зделки за Ден на вinesубените Дневни зделки - Продавница за голема промоција : Заштедете 5% на секои 2 артикли, заштедете 7% на секои 3 артикли, заштедете 10% на секои 5 артикли, заштедете 18% на секои 10 артикли. Гаранција : yeyamei е посветена на обезбедување на производи со најдобар квалитет и ние сме уверени за ова. Ве молиме почекајте повеќе трпеливост. Оваа ткаенина има четиринасочно истегнување-може да се движи со вас за дополнителна удобност и да остане во одлична форма. Функција : Дизајнот на зашилен нозе е удобен и ласкав. Функција : Дизајнот на зашилен нозе е удобен и ласкав. Ткаенината што е пријателска со кожата нуди мазна перформанси со ниско триење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат