0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Powlab Прилагодливо надворешно стоење Аштрај одвоен подот штанд на пепел

Powlab Прилагодливо надворешно стоење Аштрај одвоен подот штанд на пепел

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

【Не'рѓосувачки челик】 Надворешниот подот што стои пепел е изработен од не'рѓосувачки челик, карактеристика против корозија, анти-кара, совршен за да се користи и во затворено и на отворено на палубата или внатрешен двор. 【Одвојна пепелска пепел】 Одвојната пепел ве тера да го извадите пепелта кога е потребно за да се постави на вашата работна маса или масата за кафе. 【Подобрена стабилност】 Потешката база е поголема, што може да ја подобри стабилноста на затворен простор, без да се грижи за паѓање на пепелта или истурање на пепел, и одржување на просторот уредно. 【Прилагодлива висина】 3 Секции Прилагодлива фиока за пепел, многу погодна за задоволување на различни потреби. 【Стилски металниот пепел внатре го намалува тлеењето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат