0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NICECNC портокалово моторно масло филтер за капаче на капакот на капакот Компатибилен со KTM 690 Enduro R/SMC R 2008-2022,690 Duke/R 2008-19,690 Supermoto/R 07-08, Husqvarna 701 Enduro/Supermoto/Vitpilen -2022, видете Под?

NICECNC портокалово моторно масло филтер за капаче на капакот на капакот Компатибилен со KTM 690 Enduro R/SMC R 2008-2022,690

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Залиха

【Транспарентен дизајн】 Погледнете дизајн, отпорен на абење и не е лесен за распаѓање. Овозможувајќи ви да дознаете како работи во моторот, проверете дали филтерот и маслото се загадени, ве предупредува за промена на моторното масло. 【Надграден дизајн】 Софистициран дизајн со фино занаетчиство, земете го велосипедот нагоре. 【6061-T6 Алуминиумска легура】 Направено од премија 6061-T6 алуминиумска легура, лесна и висока цврстина за издржливост. 【Технологија за ЦПУ】 Маширана од најновата технологија за ЦПУ, неверојатни детали без никакви закопчувања. 【Динамичен изглед】 Анодизирана завршница за засилено визуелно влијание. Ве натера да се истакнете од толпата. 1050/1090/1190/1290 Super Adventure/R/S/T 2013 2014 2015 2016 2017 2017 2018 2019 2020 2021 2022. 125/200/390 2011 2012 2013 2014 2015. RC 125/200/390 2014-2016. 790 ДУКЕ 2018 2018 2020 2021 2022. 890 ДУКЕ 2020 2021 2022. 990 Супер Дјук/Авантура/Р 2009 2010 2011 2011 2011 2013, 1190 RC8/R 2009-2016. 1290 Super Duke R/GT 2014 2015 2015 2017 2017 2018 2019 2020 2021 2022. 690 ДУКЕ/Р 2008-2019, 690 Rally Factory Replica 2007-2009, 690 Supermoto/R 2007-2008. 450 SX-F/EXC/XC-W 2012-2016. 450 XC-F 2013-2016. 500 EXC/XC-W 2012-2016. 701 Ендуро 2016-2022. 701 Supermoto 2016-2022. Vitpilen 701 2018-2020, Norden 901 2022. FE501 2014-2016, FE501 S 2015-2016. FE 450 2016, FC450 2014-2015. FE 390 2010-2012, FE 450 2009-2014, FE 501 2013-2014, FE 570 2009-2012, FE 570 S 2011. FS 570 2010-2011, FX 450 2010-2011. Пријавете се на Fitment : (За посоодветни модели, погледнете го дното на деталите). Замена за KTM. Примени на фитментот. Замена за KTM. Замена за Husqvarna. Замена за Husaberg.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат