0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Персонализирана Фото Телефонска Кутија За Телефонот На Apple iPhone 11 Телефон, Прилагодена Слика На Кожна Страна Флип Паричник Телефонски Случај, Телефонски Капак-Прил?

Персонализирана Фото Телефонска Кутија За Телефонот На Apple iPhone 11 Телефон, Прилагодена Слика На Кожна Страна Флип Паричник

DEN 1361.60
Достапно за нарачка

Залиха

Прилагодете Сега ' - Прилагодете го вашиот сопствен случај со 1 фотографија пред исходот. За Колажи креирајте однапред и поставете како единствена слика. Откако ќе ја завршите вашата нарачка, ќе ги добиеме вашите уметнички дела и вашиот случај ќе биде испратен директно на производство за вас. Дизајнирајте Го За мене ' - испратете ги вашите слики во порака до нас по исходот за да имате еден од нашиот тим да го дизајнира вашиот случај за вас. Ние ќе ви испратиме преглед за вашата потврда. Вашата нарачка ќе биде испратена до производство откако ќе го потврдите вашиот доказ. Ако не слушнеме од вас во рок од два работни дена, вашата нарачка ќе биде испратена до производство (под услов да сме ги добиле сликите за вашиот случај). *Поради Персонализираната природа на овој производ тој Не Се Враќа И Не Се Разменува; ве молиме проверете го точниот модел на случај е купен. Одговара на Apple Iphone 11 (2019) телефон. Карактеристики на куќиштето : 3 слотови За Картички, Затворен Слот За Пари, Затворач За Магнетни Метали, Додаток За Прстен За Клучеви, Заштитна Мека Гумена Телефонска Влошка, Држач за Преклопување, Стп Кожа, Пристап До Сите Порти ве молиме проверете дали е купен точниот модел на куќиштето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат