0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Elegentionенски Елегантен Флоричен танцов фустан на Јејејо

Elegentionенски Елегантен Флоричен танцов фустан на Јејејо

DEN 234.40
Достапно за нарачка

Залиха

Полиестер + памук + мрежа + спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Womenените возрасни фустани за танцување без ракави, добра истегната ткаенина. Шпагети ленти, имаат вграден леотард, здолниште со макси макси со преден дел, повлечете го затворањето. Уникатен асиметричен дизајн, супер мек и мазен, дише, удобен за носење. Погодно е за лирска, сала за сала, танц класа, конкуренција и перформанси, итн. PLS Проверете ги информациите за големината пред да ги купите, препорачаните миење на рацете. Полиестер + памук + мрежа + спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Womenените возрасни фустани за танцување без ракави, добра истегната ткаенина. Шпагети ленти, имаат вграден леотард, здолниште со макси макси со преден дел, повлечете го затворањето. Уникатен асиметричен дизајн, супер мек и мазен, дише, удобен за носење. Погодно е за лирска, сала за сала, танц класа, конкуренција и перформанси, итн. PLS Проверете ги информациите за големината пред да ги купите, препорачаните миење на рацете. Сет вклучува : 1x Состојба за танцување со танцување : Ново со материјал за означување : Полиестер + памук + мрежа + Spandex Tag No.- | - Препорачана големина на возрасни - | биста | половината - | - Должина на задниот дел - xs - | - x-small - - | - 28.0 "/72cm - | - 24.0"/60cm - | - 47.0 "/119cm - s | мало - | - 29,5 "/75cm - | - 25.0"/63cm - | - 47.0 "/119cm- -M | - Среден - | - 30.0 "/77cm - | - 25.5"/ 65cm - | - 47.0 "/120cm - l | Голем - | -32.0 "/81cm - | - 27.0"/69cm - | - 47.0 "/120cm - xl - | - x- Голем | - 32.0 "/82cm - | - 29.0"/74cm - | - 48.0 "/121cm.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат