0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кошули за жени летни обични врвови на екипажот на екипажот кратки ракави гроздобер печатење графичка вратоврска боја маица лабава бохо блуза

Кошули за жени летни обични врвови на екипажот на екипажот кратки ракави гроздобер печатење графичка вратоврска боја маица лабава

DEN 79.84
Достапно за нарачка

Залиха

【Удобно да носите】 Polyester & Spandex, ткаенината е мека, лесна и дише, мазна за вашата кожа, нема да биде жешко во текот на летото, нема да се држите до вашата кожа, нема да видите преку намалување или бледнее. Прилики : работа, бизнис, канцеларија, интервју за работа, коктел, гостин на свадба, деверуша, вечерна забава, вечера, црква, враќање на враќање, банкет и така натаму. Големина на производот : Различни големини и бои за да изберете, проверете ја табелата со големина на сликата или деципацијата пред вашата нарачка. Зелена блуза Бејзбол Туника Туника Брикстон маица Мајк Тајсон маички маички маички за жени џемпери женски дуксери плус големина нераскинливи маички кратки фустани за маици за жени жени ладно рамо на женски тенк врвен џемпер Р лажни крзно палто за жени облекуваат елеци за деца автоматски аат Lifeивотна јакна нане кардиган за жени пуловер мажи Дакота надворешна облека црна и бела кошула фармерки јакна за жени плус големина свила камизола џемпер, сина цветна цветна врвна врвна јакна, бод џемпер џемпер шпагет. Долги ракави излегуваат на врвови за жени, врвови со туниќ со долги ракави да носат со хеланки, печатење на врвови за чистење жени, секси плус големина на врвови за жени, врвови за вежбање за жени плус големина, жени без ракави, женски врвови за вежбање со долги ракави, врвови за памучни туники за Womenените, долгите камизолни резервоари за жени, фрунтираат бикини врвови за жени, врвови на гранџ, секси летни врвови, врвови без ленти, врвови за жени обични летни 3/4 ракави, проточни врвови, врвови на каросерија за жени лето, изградени во врвовите на тренингот за градник за жени. Можете да испратите е -пошта контактирајте ме за големината. Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големината пред да нарачате. Ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме ако има прашања. Нашата облека сите се дизајнирани за азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните европски големини.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат