0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
4,5-30мм разнобојна силиконска гума со единечна жица чувар на калем гума заштитени прстени капачиња шуплива електрична жица гром -, боја: бела)

4,5-30мм разнобојна силиконска гума со единечна жица чувар на калем гума заштитени прстени капачиња шуплива електрична жица

DEN 950.40
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 8,5мм (10 парчиња), боја : бела. Сертификација : Ништо. Големина : 8,5мм (10 парчиња), боја : бела. Сертификација : Ништо. Product Description Name:Wire Guard Coil Material:Silicone Rubber Temperature resistance:-40℃ to +250℃Colors:Grey / Transparent / White / Black Features:Corrosion resistance acid and alkali resistance Good temperature resistance Not easy to deform Long service life Explain:The dimensions in the specification options are all Димензијата на сликата , тоа е - големината на гумениот приклучок во дупката. Користете : може да се користи за дупки за навој и приклучување. Нотини : Поради различните ефекти на мониторот и светлината, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ве молиме, дозволете 1-3 мм мерење на девијацијата поради Рачно мерење.ПАКЕНГ Вклучувајќи : како што покажуваат опциите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат