0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вилит женски Хеланки Обложени со Руно Од 24 инчи Ситни Термални Зимски Панталони Со Висок Струк Јога Трчање Хулахопки Џебови

Вилит женски Хеланки Обложени со Руно Од 24 инчи Ситни Термални Зимски Панталони Со Висок Струк Јога Трчање Хулахопки Џебови

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Руно Наредени. Ткаенина од Руно : ткаенина Од Путер-меко руно ве одржува топло и обезбедува удобност за време на секоја активност. 4-насочната ткаенина за истегнување ја отстранува влагата и вдишувањата за да ви биде удобно за време на студената зимска сезона. 7/8 Хеланки Од Руно : 24 "инсем одговара на жените -5' 1 "или 5 '4", 7/8 должина наменета да седи над глуждот. Поголеми Џебови : 2 странични џебови и 1 заден џеб за да го држите вашиот поголем телефон, држејќи ги да останат мирни во бегство, додека внатрешните џебови исто така одговараат на готовина и картичка во движење. Висок Појас : овие женски термални хеланки обложени со руно имаат широк, рамен спој зашиен појас кој нуди дарежлива поддршка за време на пози наопаку. Повод : овие женски зимски јога хеланки со џебови се изработени во ткаенина за управување со влага со топол ентериер од руно, кој е совршен за јога, трчање, пешачење, возење велосипед, скијање и лизгање на мраз. Руно Наредени. Ткаенина од Руно : ткаенина Од Путер-меко руно ве одржува топло и обезбедува удобност за време на секоја активност. 4-насочната ткаенина за истегнување ја отстранува влагата и вдишувањата за да ви биде удобно за време на студената зимска сезона. 7/8 Хеланки Од Руно : 24 "инсем одговара на жените -5' 1 "или 5 '4", 7/8 должина наменета да седи над глуждот. Поголеми Џебови : 2 странични џебови и 1 заден џеб за да го држите вашиот поголем телефон, држејќи ги да останат мирни во бегство, додека внатрешните џебови исто така одговараат на готовина и картичка во движење. Висок Појас : овие женски термални хеланки обложени со руно имаат широк, рамен спој зашиен појас кој нуди дарежлива поддршка за време на пози наопаку. Повод : овие женски зимски јога хеланки со џебови се изработени во ткаенина за управување со влага со топол ентериер од руно, кој е совршен за јога, трчање, пешачење, возење велосипед, скијање и лизгање на мраз.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат