0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Потреба За Брзина - Најбарана

Потреба За Брзина - Најбарана

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Отворен Свет Акција-Изгуби ги полицајците-твојот пат. Удрете скокови и кратенки, легнете ниско или тресете ги полицајците во околината што играат според уникатните јаки страни на вашиот автомобил. Слободата е се. Возете каде било со вашите пријатели, откријте скриена игра или искористете го вашето знаење за градот за да ги победите во бескрајно снабдување со предизвици. Нон-Стоп Мултиплеер-Изберете автомобил, поврзете се со пријателите и скокнете во нон-стоп плејлиста на тесни, натпреварувачки настани. Нема лоби екрани значи дека акцијата никогаш не запира. Постигнете голем, рангирајте се и заработете бескрајни награди и надградби. Чувајте ги жестоките ривалства помеѓу настаните со бескрајни можности за трка, битка и истражување во огромен отворен свет. За Да Бидете Најбарани, ќе треба да ги надминете полицајците, да ги надминете вашите пријатели и да ги надмудрите вашите ривали. Со немилосрдни полициски сили кои пукаат за да ве соборат, ќе треба да донесете одлуки од дел од секундата. Користете го отворениот свет во ваша корист за да најдете скривалишта, да погодите скокови и да заработите нови возила за да бидете чекор понапред. Во вистински критериум игри мода, вашите пријатели се во срцето на вашето искуство. Во отворен свет без менија или лоби, ќе можете веднаш да ги предизвикате вашите пријатели и да ја докажете својата возачка вештина во различни беспрекорни мултиплеер настани. Вашите ривали ќе направат се што можат за да ве спречат да стигнете до врвот. Во овој свет, Може Да има Само Една Најбарана. КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ Отворен Свет Акција-Изгуби ги полицајците. Удрете скокови и кратенки, легнете ниско или тресете ги полицајците во околината што играат според уникатните јаки страни на вашиот автомобил. Слободата е се. Возете каде било со вашите пријатели, откријте скриена игра или искористете го вашето знаење за градот за да ги победите во бескрајно снабдување со предизвици. Нон-Стоп Мултиплеер-Изберете автомобил, поврзете се со пријателите и скокнете во нон-стоп плејлиста на тесни, натпреварувачки настани. Нема лоби екрани значи дека акцијата никогаш не запира. Постигнете голем, рангирајте се и заработете бескрајни награди и надградби. Чувајте ги жестоките ривалства помеѓу настаните со бескрајни можности за трка, битка и истражување во огромен отворен свет. Победете Ги Вашите Пријатели-Autolog 2 ја зголемува интензивната конкуренција со персонализирани препораки за трка и доводи што ги емитуваат сите ваши највредни резултати, брзини и времиња на вашите пријатели. Заработете Потреба од поени За Брзина во секое време на кој било систем додека се обидувате да ги надминете вашите пријатели и да станете Најбарани. Трки Без Правила-тоа е опстанок на најбрзо Како Потреба За Брзина Најбараните осигурувачи франшизата, автентични "вистински автомобил" се чувствуваат со интензивна брзина и агресија На Избувнување. Спуштете ја струјата, излизгајте се и борете се покрај полицајците и ривалите користејќи чиста возачка вештина и тешки дози на азот. Вита Ексклузивни Карактеристики-Навигирајте и играјте вита специфични настани и предизвици со целосно овозможени Предни и задни Влошки за Допир. Користете Ја Предната Камера за да ја направите сликата На вашиот профил На Автолог или вградениот Микрофон за да разговарате со пријателите преку интернет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат