0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Персонализирана Шолја За Кафе За Чај И Кафе, Нејзиниот Вонземјанин 420 На Месечината, Приспособено Име Смешна Вселенска Чаша За Вонземјани, Подарок За Брат, Сестра Н?

Персонализирана Шолја За Кафе За Чај И Кафе, Нејзиниот Вонземјанин 420 На Месечината, Приспособено Име Смешна Вселенска Чаша

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

ПРЕМИУМ ПОДАРОК КОЈ Е ТОЛКУ ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА и ВАШАТА САКАНА - Избор на соодветен и значаен подарок За специјални прилики Како Божиќ, Денот На Благодарноста, Денот На Мајката, Денот На Таткото, Денот На Велигден, Роденден, враќање во училишна сезона на вашите сакани луѓе, па дури и вие никогаш не е лесно така! Само кликнете на копчето "ПРИЛАГОДИ СЕГА" и дизајнирајте своја сопствена стилска и уникатна новина кригла. ИЗБОРЕН ИЗБОР НА УПОТРЕБА и ШОЛЈА ЗА КАФЕ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ - оваа зачудувачка шолја за кафе е изработена од висококвалитетна керамика, атрактивен дизајн со смешни слики и цитати, што го прави идеален за кафе, чај и други пијалоци, како и за носење на канцеларија, училиште, работно место. ДВЕ ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ ЗА ДА ГИ ИСПОЛНАТ ВАШИТЕ БАРАЊА - не само убава, нашата новина кригла држете што вообичаено може водено стакло без истурање и спречување на истекување на топлина. Изберете од 11 или 15 мл. Со соодветен капацитет и форма, држењето пијалок повеќе не е голема работа со оваа кригла, без разлика дали е ладна, топла или со часови. ТРАЈНО ПЕЧАТЕЊЕ и ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН - правиме чаши со трајно печатење за да имате убава глетка без разлика дали ја држите во десната или левата рака. Изработен од премиум керамика и печатен со боја без бледнее, може да се справи и со ладни и со топли пијалоци без да ја изгуби бојата или печатениот текст, а дизајнот ќе трае стотици перења. ВНИМАТЕЛНО СПАКУВАНИ ВО УБАВА КУТИЈА ЗА ПОДАРОЦИ и ИСПОРАЧАНИ НИЗ САД - Секоја новина прилагодена кригла ќе биде завиткана со пена во картонска кутија за подароци, која секогаш е подготвена да даде како подарок. Испораката на долги растојанија сега веќе не е голем проблем!. ПРЕМИУМ ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ШОЛЈА ЗА КАФЕ ПОДАРОК За СЕМЕЈСТВОТО И ПРИЈАТЕЛИТЕ Замислете колку би било прекрасно ако им го дадете овој посебен подарок на вашите пријатели и семејството на нивниот Роденден, Божиќ или Денот на Благодарноста? Нашите чоколадни и кафе керамички чаши за кафе со неверојатен дизајн и смешни пораки се дефинитивно она што го барате. Оваа кригла за кафе ќе биде близок пријател и прекрасен придружник за вашите најблиски. Оваа чаша е дефинитивно одличен избор за вас и луѓето што ги сакате. Дизајнот го прави да изгледа уште поубаво и елегантно. Тоа е повеќе од само чаша, но подарок на секој празник. ВОВЕД ВО ПРОИЗВОДОТ : 1 кригла за кафе во убаво спакувана кутија за подароци, подготвена за надарување. Чашата се печати трајно од двете страни. Безбедно за микробранова печка и машина за миење садови. Погоден за употреба за топли или ладни пијалоци. Толку удобно за држење. Голем капацитет : 11 или 15 унци. за неколку различни видови пијалоци и пијалоци : кафе, чај, млеко, пиво,. ТОПЛО ИЗВЕСТУВАЊЕ : сите чаши за кафе може да бидат скршени за време на породувањето, ве молиме слободно контактирајте не за нова замена. Ве молиме контактирајте не ако имате било какви проблеми со нашите производи. Ќе се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат