0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Апокалиптична Убавина Готски Течен Кармин За Косплеј- вегански &засилувач; производи за убавина без суровост инспирирани од Ужасот, Поп Културата и Апсурдот

Апокалиптична Убавина Готски Течен Кармин За Косплеј- вегански &засилувач; производи за убавина без суровост инспирирани

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Ја носите шминката како воена боја. Ја презирате основната неутрална сенка за очи и кармин. Ја креваш главата кон небото и плачеш : "Гледај ме! Тука сум!"Овој кармин се грижи тоа да се случи. КРВТА е црвен течен кармин кој потсетува на сушење крв. Се суши мат до финиш отпорен на дамки. Овој течен кармин со целосна големина доаѓа во цевка од 8 мл со апликатор за срна. Состојки : Изододекан, дистеардимониум хекторит, полиметилсилсескиоксан, триметилсилоксисиликат, тапиока скроб, синтетички восок, силика, пропилен карбонат, октилдодеканол, каолин, титаниум диоксид, трихидроксистеарин, железен оксид, црвен 40, силициум диоксид, магнезиум стеарат, феноксиетанол, каприлил гликол, калиум сорбат, хексилен гликол. 100% вегански и производи за убавина без суровост инспирирани од ужасот, поп културата и апсурдот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат