0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мини Кармин Случај Черепот И Цик Цак Болт Кармин Организатор Со Огледало Копче Затворање Шминка Носителот Патување Кожа Козметичка Торбичка За Жени Девојки

Мини Кармин Случај Черепот И Цик Цак Болт Кармин Организатор Со Огледало Копче Затворање Шминка Носителот Патување Кожа Козметичка

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Рачниот Кармин Е Изработен од Микрофибер Кожа, Која е Водоотпорна и Многу Мека на Допир. Текстурата На Кожата Не Само Што Изгледа Висококвалитетно Иesетско, Туку И Го Продолжува Работниот Век И Не Е Лесно Оштетена. Лесно За Чистење, Само Избришете го Со Хартиена крпа. Мини ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Организатор На Кармин Е 9,5 х 2 х 7 см/3,7 х 0,8 х 2,7 ИНЧИ, ШТО е Многу Мало За Да Се Фрли Во Чантата или Торбата и Да Се Направи Карминот Да Остане На Место. На овој Начин Не Треба Да Го Барате Вашиот Кармин Насекаде. Малата Големина Е Погодна За Носење Кога Патувате. ВГРАДЕНО ВНАТРЕШНО ОГЛЕДАЛО : Доаѓа Со Мало Огледало, Што Е Погодно за Шминкање Во Секое време и Насекаде. Не Треба Да Ги Носите Огледалото И Карминот Одделно, Можете Да Ги Комбинирате Двете Заедно. Само Извадете Ја Оваа Мала Кутија, Лесно Можете Да Се Шминкате Гледајќи Во Вграденото Огледало. УБАВА И ПРАКТИЧНА : Оваа Футрола За Кармин Може Да Собере Три Кармини. По Тестирањето, Чувањето Кармин Кој Подолг од 7 см Нема Лесно да се Лизне. Исто Така, Бравата За Складирање Спречува Лизгање На Кармините. Модерни МОДЕЛИ НА САМОДОВЕРБА, Извонредни и Мали Стилови, Едноставен И Стилски Дизајн На Сечење, Покажува Повеќе Женска Креативност и Различно. СОВРШЕН ПОДАРОК : Оваа Мала Козметичка Торба За Складирање Е Мал Подарок За Себе и Направете Се Повеќе Деликатни. Овој Мал Организатор На Шминка, Совршен Како Корисен Подарок за Вашата Мајка, Сопруга, Девојка, Сестри и Ќерки. Може Да Се Носи Кога Патувате, Одите На Забави, Пазарувате, Излегувате, Многу Прилики. Преку Нашата Мала Футрола За Кармин, Направете Ве Поделикатни, Направете Ја Вашата Работа Поорганизирана.Секоја Жена Заслужува Да Има Нежен Живот И Да се Однесува Добро Со себе. Главни Карактеристики : 1. Изработен од микрофибер кожа, удобен за допир, лесен за нега, изгледа едноставно и извонредно.2. Совршена големина, 9,5 х 2 х 7 см/3,7 х 0,8 х 2,7 ИНЧИ, погодно за носење кога патувате. Многу мал за фрлање во чантата или торбата.3. Оваа мала торбичка за шминка го чува вашиот кармин во неа, ви помага да го организирате вашиот кармин уредно и може да избегнете секогаш да барате кармин во вашата торба.4. Секоја футрола за кармин доаѓа со огледало внатре, ви носи погодност при користење, а секоја футрола за кармин има брава за складирање, спречува лизгање на формата на карминот. 5. Изгледот е отпечатен со различни модерни МОДЕЛИ НА САМОДОВЕРБА, кои се модерни и креативни, и носат поинакво и свежо искуство во вашиот живот за убавина.6. Совршен како корисен подарок за вашата драга мајка, сопруга, сестра, девојка, ќерки. Идеален за многу прилики, патување, шопинг, запознавање, забави. Земете мала футрола за шминка во торба, чувајте го најдоброто во секое време. Ако Ви се Допаѓа, Не Пропуштајте го. Направете Ве Поделикатни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат