0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мџија Клипови За Нокти За Коса Додатоци За Коса За Жени Силно Држете Голем Клип За Коса

Мџија Клипови За Нокти За Коса Додатоци За Коса За Жени Силно Држете Голем Клип За Коса

DEN 1560.00
Достапно за нарачка

Залиха

●Удобно Силно Држење : Изработено од издржлива пластика, Која ја прицврстува вашата коса цел ден со двојни заби клипови за канџи со материјали што не се лизгаат и силна пружина. ●Информации за материјалот● : овие клипови за канџи се изработени од пастелен пластичен акрилен материјал, мазно мат чувство, материјал од гумен тип кој помага при фаќање на косата и пролетта е многу силна за да ви помогне совршено да ја држите косата на место, тие се удобни и нема да ви го изгребат скалпот. ●Мода И Елегантна Q : Матирано Површинско сликарство. Колекција на повеќе бои (3 Бои во пакување) нова боја достапна за сите возрасти да изгледаат одлично. €Елегантен За Сите Q : за сите возрасти, девојки и жени. За секоја пригода, дома и канцеларија.Најдобар подарок за Девојка/жени На Божиќ. ●Лесен За Употреба : Брзо уредување на косата, клиповите за нокти за коса можат да ја држат вашата коса уредна, уредна и подалеку од вашето лице кога правите стајлинг, да обезбедат секојдневен и свечен стил. Барате клипови за коса што можат да ја држат вашата коса цел ден без да се лизгаат или гребеат скалпот? Не гледајте подалеку Од Клиповите За Нокти За Коса МЏИЈА! Изработени од издржлива пластика и со двојни заби, овие клипови обезбедуваат удобно силно држење што ќе ја одржува вашата коса на место цел ден. Без разлика дали сте девојка или жена, овие клипови се погодни за секоја возраст и секоја пригода, без разлика дали сте дома или во канцеларија. И тие прават одличен Божиќен подарок за секоја девојка или жена во вашиот живот!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат