0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Wionc Голем Клип Глава Женски Врвот Клип Сјае Кристал Фиба Дами Клип Назад Главата Плоча Коса Клип

Wionc Голем Клип Глава Женски Врвот Клип Сјае Кристал Фиба Дами Клип Назад Главата Плоча Коса Клип

DEN 984.00
Достапно за нарачка

Залиха

По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина одразува светла сјај. Додатоците за коса се изработени од галванизирано вистинско злато, кое е обликувано и полирано за да претстави благороден сјај, мазен на допир и не е лесен за ' рѓа; сепак може да се чува свеж долго време. Солиден, долготраен сјај. Добро дизајниран и вреди да се има. Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет. По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина одразува светла сјај. Додатоците за коса се изработени од галванизирано вистинско злато, кое е обликувано и полирано за да претстави благороден сјај, мазен на допир и не е лесен за ' рѓа; сепак може да се чува свеж долго време. Солиден, долготраен сјај. Добро дизајниран и вреди да се има. Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет. По прецизен процес на сечење, и повеќеаголната сјајна и прекршувачка површина, секоја исечена површина одразува светла сјај.Додатоците за коса се изработени од галванизирано вистинско злато, кое е обликувано и полирано за да претстави благороден сјај, мазен на допир и не е лесен за ' рѓа; сепак може да се чува свеж долго време.Солиден, долготраен сјај.Добро дизајниран и вреди да се има.Ова е добар избор за вашето секојдневно патување или банкет.Пакетот содржи : 1 * Фиба Забелешка : 1. Ве молиме дозволете 2-3% грешка поради рачно мерење. Пред да конкурирате, бидете сигурни дека не ви пречи.2. Боите може да варираат во зависност од мониторот, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Додатоците за коса се изработени од позлатено вистинско злато, обликувани и полирани за да дадат аристократски сјај, мазни на допир и не се лесни за ' рѓа; останува свеж долго време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат