0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
2023 Нови Канџи За Коса Од Желе, Акрилни Клипови За Коса, Прекрасен Подарок, Силни Држачи За Коса За Жени Густа Коса &засилувач; Тенка Коса, Килибарна Боја,Одличен Квал?

2023 Нови Канџи За Коса Од Желе, Акрилни Клипови За Коса, Прекрасен Подарок, Силни Држачи За Коса За Жени Густа Коса &засилувач;

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

Различен стил : 6 пакувања елегантни клипови за канџи,килибарна боја,најновиот модел клипови за коса, 6 парчиња различна боја, може да ја задоволат целата ваша потреба. Одличен квалитет : Изработен од висококвалитетна пластична акрилна смола и легура,може совршено погоден за вашата густа/нормална/тенка/фина/права/мазна коса. Потреби на животот : тие нема да ви го затегнат скалпот како и традиционалните врски за коса, на жените им се потребни овие клипови секојдневно, а клиповите за Вилица се совршени за миење лице, утринска рутина за убавина, шминкање, готвење или одржување на косата сува при капење. Погоден за секоја пригода : овој клип за канџи обезбедува брз секојдневен стил или полуформално ажурирање, погоден за густа коса или кадрава коса жените да ја одржуваат косата уредна кога се во бања,канцеларија, кујна и шопинг или на други места. Совршен Подарок : Нежни клипови за коса комплетите се најжешките подароци за жени и девојки, Како Прекрасен Подарок за Роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката. Прекрасен Подарок, Силно Држење Клипови За Коса За Жени Густа Коса И Тенка Коса. Најновиот модел клипови за коса, 6 парчиња различна боја, може да ги задоволи сите ваши потреби. овој клип за канџи обезбедува брз секојдневен стил или полуформално ажурирање, погоден за жени со густа коса или кадрава коса за да ја одржуваат косата уредна кога се во бања,канцеларија, кујна и шопинг или на други места.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат