0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Бартоси Штрасови За Коса Клипови За Нокти Златни Клипови За Коса Големи Канџи За Коса Клип За Канџи За Нокти За Нелизгање За Коса Стеги За Нокти За Коса Силно Држење

Бартоси Штрасови За Коса Клипови За Нокти Златни Клипови За Коса Големи Канџи За Коса Клип За Канџи За Нокти За Нелизгање За

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Клипот за канџи за коса за жени е изработен од висококвалитетни кристали и голем клип за коса, силно држење и издржлив, висока употребна вредност, долг работен век, повеќекратна употреба, со одредена напнатост, едноставна работа, лесен за употреба. Голем метален клип за канџи со големина на овој клип за коса со канџи е 11 см/4,3 во *4 см/1,6 инчи. Шнолите за вилица за коса не се лизгаат, можат цврсто да ја држат косата без да го оштетат скалпот и се совршени за елегантни и нежни женски пријатели. Клипот за коса од кристал изгледа мазен, користете метални цвеќиња и лисја за да го разубавите клипот, кој е полуксузен и елегантен, до скалпот игра одредена заштитна улога,а дизајнот на површинската обвивка,дизајнот на вкрстениот пресек и уникатен. Баретите со нокти за коса без лизгање обезбедуваат брз секојдневен стил или полуформално ажурирање, погоден е за густа коса или кадрава коса жените да ја одржуваат косата уредна кога се во бања, дом, канцеларија, кујна и други места. Клиповите за вилица се совршени за миење лице, утринска рутина за убавина, шминкање, готвење или одржување на косата чиста и уредна. Ноктот за клип за коса е доволно долг за да одговара за сите типови коса како густа, тенка, кадрава, права, брановидна, долга или фина коса. Големи клипови за коса дизајнот на забите на канџите има за цел да ја држи косата на место, лесна за носење цел ден без главоболка, големи клипови за канџи за жени со долга коса со густа коса. Како реквизити за снимање е исто така добар избор. Клипови за канџи за Густа Коса. Елегантен, Стилски И Мазен Метален Дизајн Клипови За Коса. Изгледајте убаво и чувствувајте се прекрасно со овие прекрасни, елегантни големи клипови за канџи за коса кои удобно ги држат сите типови коса (густа, кадрава, тенка, фина), во текот на целиот ден. Тие се лесни за употреба и ви помагаат да изгледате и да се чувствувате стилски. За жени и девојки на кои им требаат костец за коса, стеги за коса кои изгледаат стилски и се чувствуваат удобно. Клипови За Нокти За Коса. Силен, Издржлив, Безбеден И Удобен. Големиот клип за канџи за коса е изработен од многу висококвалитетен кристал и метална легура , големината на канџите на косата е 11,4 см/4,5 во*4,5 см/1,8 инчи, должината на ресичката е 9,5 см/3,7 инчи. Нудејќи долготрајна издржливост со четкан метален ефект и силни метални пружини со 8 испреплетени канџи од секоја страна за безбедно држење на косата. Златни Шноли За Жени. Клиповите за коса за густа коса прифаќаат шуплив и геометриски дизајн, создавајќи забавен изглед, тие се погодни и за забави, работа, патување и секојдневно користење. Пролетниот дел тоа е силно не се скрши лесно.Испреплетените заби погодни за густа коса, можат добро да ја држат прицврстената пуштена коса на место. Едноставен дизајн, но трендовски изглед, обезбедувајќи дополнителна елеганција за вашата убавина. Ресел Канџи Клипови За Жени. Големи клипови за коса со канџи за густа коса може да се користат како добар помошник за вашата шминка, и лесно е сами да направите сопствена фризура, може да обезбеди многу различни убави стилови на коса, верувам дека на секоја жена и девојка многу ќе им се допаднат. И тоа е совршен подарок за пријателите, семејството и роднините!. Нелизгачки Канџи За Коса. Шнолите за коса за жени можат цврсто да ја држат вашата коса за да спречат да се навлажни и да не се лизга. Овој стил на шнола за коса е мода и симпатична, и може да обезбеди многу различни убави стилови на коса.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат