0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
6оз Стаклена Колба Со Колба Со Капа-Колк-Доаѓа со Држач За Кожна Торбичка-Персонализирана

6оз Стаклена Колба Со Колба Со Капа-Колк-Доаѓа со Држач За Кожна Торбичка-Персонализирана

DEN 448.00
Достапно за нарачка

Залиха

ПРОДАВНИЦА ВРВОТ ПОЛИЦА КОЛБИ. Дебела Стаклена Колба Од Шишиња. Бесплатната Персонализација Го Прави Овој Висококвалитетен Персонализиран Подарок. Квалитетна Кафеава Сплит Кожа (Крава) Торбичка. Штитник за истекување Завртка Од Нерѓосувачки Челик На Капачето со Заптивка. Овие стаклени колби во кожна торбичка се направени од сода вар стакло (сода-вар стакло е најчестата форма на стакло произведени. Составен е од околу 70 проценти силициум диоксид (силициум диоксид), 15 проценти сода (натриум оксид) и 9 проценти вар (калциум оксид), со многу помали количини на разни други соединенија.) Дебелината на стаклото варира (подебела е на дното за стабилност), но е доволно густа за да издржи нормална употреба многу години. Капакот/капачето за завртки е изработен од нерѓосувачки челик за храна со додадена силиконска заптивка за да се спречи случајно протекување. Торбичката е изработена од врвна квалитетна расцепена крава кожа и не само што додава слој на заштита, туку е стилска и изгледа одлично додека го прави тоа. Колбите се нудат во две големини (оваа листа е за 6oz) : 6oz-76,8 mm*39,8 mm*157mm (3,024 "x 1,567 " x 6,181") со торбичка и тежина на капачето : 290g (.639 фунти) 8оз-82,8 мм*42,7 мм*170мм (3,26 "х 1,68 " х 6,69") со торбичка и тежина на капачето : 347гр (.765 фунти) Персонализацијата сега е достапна! Препорачуваме 3-4 знаци само така што текстот не е премногу мал. Повеќето купувачи избираат да врежат иницијали со 3 букви (Прво, Средно, Презиме).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат