0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Sony PlayStation Вита Дизајн Кожата знаме На Зелено 'Verски Острови Налепница Налепница За PlayStation Вита

Sony PlayStation Вита Дизајн Кожата знаме На Зелено 'Verски Острови Налепница Налепница За PlayStation Вита

DEN 1323.20
Достапно за нарачка

Залиха

атфоликс Сони Плејстејшн Вита Дизајн На Кожата-знаме На Дизајнот На Зелено ' Verски Острови. Прецизно исечете за да одговара на Вашата Sony Play Station Vita-Произведено Во Германија. Дајте му на Вашиот Sony Play Station Vita карактеристичен изглед-Playstation Вита Налепница За Налепници. Креативни и елегантни дизајни-индивидуални колку што сте [Design Code FX01 G01 D08]. Филмот е лесен за нанесување и може да се прилагоди по потреба благодарение на технологијата на воздушни канали. Плејстејшн Вита Дизајн Кожа - овој издржлив материјал во јаглероден стил го штити вашиот уред од гребнатини, мали испакнатини и други оштетувања. Дизајн На Кожата На Sony Play Station Vita (знаме На Дизајнот На Зелено'eски Острови) остави уникатен впечаток со уникатен принт : со оваа кожа од at Foli X вашата Sony Play Station Vita секогаш ќе биде соодветно украсена - и јасно ќе ја покаже верноста на нејзиниот сопственик. Со постојано проширување на опсегот на уникатни дизајни, има многу опции на располагање за избор. Ќе бидете расипани за choice.An привлечно око во секоја ситуација-гарантираа" оох "и" аахсвишоквалитетниот филм структуриран со полимер му нуди на вашиот уред enетско подобрување што го баравте, така што повеќе нема да биде досадно да се погледне. Исто како тебе.Долготрајна вредност - и олеснување за погодените џебови силниот и робустен полимерен материјал нуди голема заштита од гребнатини и нечистотија за чувствителните површини на вашиот уред - и филмот не е ни приближно тежок како, на пример, гломазна кутија направена од гума, кожа или пластика. Вашиот џеб или чанта ќе бидат ослободени! Опсег на испорака1 x Sony Play Station Вита Налепница-знаме На Зелено'dски Острови Дизајн Со јаглероден ефект ламинат1 x микро-влакна крпа1 x алатка За Инсталација (стругалка) 1 x инструкции За Инсталација Play Station Вита Дизајн Кожа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат