0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ГЕЛАСКИНС КПВ-0163 Поттикне Хартијабела Налепница За Кожа, Алергени Насекаде

ГЕЛАСКИНС КПВ-0163 Поттикне Хартијабела Налепница За Кожа, Алергени Насекаде

DEN 411.84
Достапно за нарачка

Залиха

Гаранцијата на производителот не може да се примени. Внимание : Темелно Избришете го маслото од главното тело и проверете ја рамнотежата на горниот и левиот и десниот дел додека го нанесувате. ГЕЛАСКИНС е производител на заптивки за кожа роден Во Канада. Дизајниран и испорачан од уметници од целиот свет и уживајте во висококвалитетни дизајни. Висококвалитетно печатење НА 3м винил налепница која лесно се нанесува и лесно се лупи и нанесува, обезбедувајќи шарен дизајн. Не остава лепливи остатоци по лупењето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат