0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Единствена Едноставна Крпа За Чистење Животни Пинто Телефон Екран Очила За Чистење 5 парчиња

Единствена Едноставна Крпа За Чистење Животни Пинто Телефон Екран Очила За Чистење 5 парчиња

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5.5 инчи). Класификација : очила крпа. Карактеристика : - Брзо отстранете ги отпечатоците од прсти, прашината и дамките од површините.;- Меки суперфини влакна : безбедно полирање на површини без изгребани или траги.;- Еднократно и долготрајно.;- Продадени за 5 во собата.;- Најдобар избор на површини за чистење, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе. Материјал : Перење и Еднократно напредно специјално третирано ултра меко фино микрофибер. Количина на пакетот : 5 х очила крпа. Големина : 14 x14cmiw¼5, 5 x 5,5 инчи) Класификација : очила крпа карактеристика : - Брзо отстранете ги отпечатоците од прсти, прашина и дамки од површините.- Меки суперфини влакна : безбедно полирање на површини без изгребани или траги.- Еднократно и долготрајно.- Продаден за 5 во собата.- Најдобар избор на површини за чистење, како што се очила, леќи за камера, телефони, екрани и огледала и многу повеќе.Материјал : Перење и Еднократно напредно специјално третирано ултра меко фино микрофибер.Количина на пакет : 5 x очила клучни зборови : Канцеларија, единечна, ткаенина за Очила, едноставна, Микрофибра, Пинто, Крпа За Чистење, животно,Чистач На Очила,Алатки За Бришење ,Алатки за Чистење,Додатоци За Чистење,Крпа,Чистење На Екранот, Чистење Панодитинкер сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕидови, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Можете лесно да најдете различни производи со посебен дизајн на слики Во Dyythinker. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи Во Dyythinker. Ако дојдете до интересни идеи, можете слободно да не контактирате и да го започнете вашиот дизајн. Подготвени сме да ви донесеме висококвалитетни производи, префектно шопинг искуство и уникатен начин на живот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат