0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Памазе 6 парчиња Нелизгачки Силиконски Ленти За Глава - Прилагодливи Ленти За Вежбање Ленти За Коса Што Ја Отстрануваат Потта За Спортска Јога Трчање Фитнес Вежбањ?

Памазе 6 парчиња Нелизгачки Силиконски Ленти За Глава - Прилагодливи Ленти За Вежбање Ленти За Коса Што Ја Отстрануваат Потта

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Залиха

Различен стил - можете да добиете 6 парчиња ленти за глава во ова пакување, 3 црни и 3 сиви. Можете да носите црна глава за коса кога трчате и да носите сива лента за глава кога правите други работи. Можете исто така да одговарате на различна облека и да направите да изгледате попривлечно. Врвен квалитет - нашите ленти за глава се изработени од висококвалитетен силиконски и материјал од ткаенина, што ги прави да дишат и удобни. Покрај тоа, еластичниот дизајн може да ја задржи лентата за глава на место на вашата глава, така што нема да ви падне од главата. Широка примена - овие абсорбента пот главата бендови се идеален избор за трчање, одење, пешачење, маратони, јога и други видови аеробик класа. Тие се исто така погодни за секојдневни активности како градинарство, патување, шопинг или дури и носење во канцеларија или училиште. Различни прилики-нашиот производ е лесен за совпаѓање, што може лесно да се прилагоди за да ги задоволи вашите специфични потреби во секое време, забави во затворени простории или спортски активности на отворено, секојдневно носење или семејна вечера, секоја пригода како што сакате. Специјални подароци - кога ја носите нашата лента за глава за да се придружите на забава на пријател, можеби ќе им се допадне на вашите пријатели, можете да им ја дадете како посебен подарок. Покрај тоа, тие се применливи како роденденски подароци и за вашата мајка, сопруга, ќерка, девојка или сестра. Дали сакате специјална лента за глава? Дали сакате да бидете попривлечни секој ден? Дали сакате одличен подарок за вашите семејства и пријатели на некои празнични? Ако вашиот одговор е секако, добредојдовте да дознаете повеќе за нашите црни и сиви ленти за коса. Спецификации : Бои : црна + сива Количина : 6 парчиња пакетот ленти за глава вклучува : 6 парчиња растеглива лента за коса известување за топлина : 1.Поради разликите помеѓу мониторите и голите очи, бојата што ја гледате може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата, но сигурни сме дека стилот е ист како што е прикажано на сликата. 2.Поради рачното мерење и различните методи на мерење, дозволете малку отстапување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат