0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Носител

Носител

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

Големина на префектот за : 2019-2021 Mercedes Benz C-Class и 2020-2022 Mercedes Benz GLC-Class. Специјален дизајн : База на централната контрола на автомобилот, совршено одговара на моделот, а не блокирајте ја вашата нуркачка глетка, безбедно во поглед. Лесно монтирање : Клипови или лепило на држачот на телефонот на автомобилот, со упатство за слика и видео за инсталација. Флексибилна структура : Погодна за сите 4 ''-7 '' мобилни телефони. Добро се вклопуваат за максимум 7,5 см / 3 инчи во ширина и најгустата кутија. Висок квалитет : Панел за црно огледало, материјал за легура на алуминиум, уреди за индукција на гравитација, работа со една рака, ротација на повеќе агол. Големина на префектот за : 2019-2021 Mercedes Benz C-Class и 2020-2022 Mercedes Benz GLC-Class. Специјален дизајн : База на централната контрола на автомобилот, совршено одговара на моделот, а не блокирајте ја вашата нуркачка глетка, безбедно во поглед. Лесно монтирање : Клипови или лепило на држачот на телефонот на автомобилот, со упатство за слика и видео за инсталација. Флексибилна структура : Погодна за сите 4 ''-7 '' мобилни телефони. Добро се вклопуваат за максимум 7,5 см / 3 инчи во ширина и најгустата кутија. Висок квалитет : Панел за црно огледало, материјал за легура на алуминиум, уреди за индукција на гравитација, работа со една рака, ротација на повеќе агол. Бренд : Lunqin Fitment : За 2019-2021 Mercedes Benz C-Class и 2020-2022 Mercedes Benz GLC-Class Design : Монтирана на воздушниот отвор нема да ја попречи вашата операција за гледање на возење : ви овозможува да го заклучите или ослободите вашиот телефон со само една рака операција. Целосно прилагодливо со ротација со повеќе агол за прегледување на вашиот уред на вистинската позиција. Променете ја вашата перспектива со едноставен спин. Функција : Забележете дека овој телефонски лулка и монтирање се не-универзални модели, посебната големина и форма не се однесува на други модели на автомобили. Монтажата на воздушниот отвор е фиксирана, така што стабилноста ќе биде совршена (нема да го спречи вашето гледање на возењето). Широка компатибилност : Помина широк спектар на тестови, погодни за повеќето мобилни телефони, големи телефони со пријателски расположени, како што се i Phone 5-11, Samsung, HTC, LG, Nexus, GPS уред. Погоден за големина на ширина од 3,5 инчи до 6 инчи паметен телефон или електронски уреди. Клипот може целосно да се прилагоди со ротација со повеќе агол со флексибилна глава на топката. Инсталација : Лесно за инсталирање, инсталирање на основата, прицврстете ја заградата за гравитација, поправете ја заградата, со инструктивна слика и видео за инсталација. Ве молиме, потврдете го моделот и годината на вашиот автомобил пред да ја поставите нарачката. Или контактирајте не и испратете слика за централната контрола на вашиот автомобил и ние ќе ви помогнеме да го изберете оној.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат