0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
HHLCWA 6 парчиња млечни крави хартиени пенкало, секачи за занаетчиски нож креативно повлекување на уметнички хартија за резба за резба за резба за цртање, дизајн на ил?

HHLCWA 6 парчиња млечни крави хартиени пенкало, секачи за занаетчиски нож креативно повлекување на уметнички хартија за резба

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Залиха

Пакетот вклучува : ќе добиете 6 парчиња алатки за занаетчиски крави занаетчиски. Лесен за употреба : Ножот за сечење хартија е лесен за почетници и квалификувани луѓе да го користат, само држете го во вашата рака и да работат како што сакате, да добиете посакувани ракотворби, мали по големина и преносни за мали и големи раце за да ги зафатат и користат. Широк спектар на употреба : Алатката за пенкало е дизајнирана за материјали со тенки листови како хартија, винил, картички. Тоа е идеална алатка за занаетчиски дела, вклучително и правење матрици, хартија-занает, белешка за книги, правење картички, налепници на планери, уметнички дела, графички дизајн, архитектура, пишување знаци итн. Практично пенкало за плевење : Секоја занаетчиска алатка за плевење за винил доаѓа со фино Пополнете, може да се примени за правење картички или да отстраните неколку мали парчиња, правејќи ги вашите проекти за лепење поубави и убави. Услуга : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви го дадеме најзадоволителниот одговор и решение на време. Пакетот вклучува : ќе добиете 6 парчиња алатки за занаетчиски крави занаетчиски. Лесен за употреба : Ножот за сечење хартија е лесен за почетници и квалификувани луѓе да го користат, само држете го во вашата рака и да работат како што сакате, да добиете посакувани ракотворби, мали по големина и преносни за мали и големи раце за да ги зафатат и користат. Широк спектар на употреба : Алатката за пенкало е дизајнирана за материјали со тенки листови како хартија, винил, картички. Тоа е идеална алатка за занаетчиски дела, вклучително и правење матрици, хартија-занает, белешка за книги, правење картички, налепници на планери, уметнички дела, графички дизајн, архитектура, пишување знаци итн. Практично пенкало за плевење : Секоја занаетчиска алатка за плевење за винил доаѓа со фино Пополнете, може да се примени за правење картички или да отстраните неколку мали парчиња, правејќи ги вашите проекти за лепење поубави и убави. Услуга : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, ние ќе ви го дадеме најзадоволителниот одговор и решение на време. Пакетот вклучува : ќе добиете 6 парчиња алатки за занаетчиски крави занаетчиски пенкала. Овој практичен пакет ќе ви обезбеди погодност за вас. Секоја алатка за пенкало е 5,6 инчи. Лесно за употреба : Ножот за сечење хартија е лесен за почетници и квалификувани луѓе што треба да го користат, само држете тоа е во рака и работи како што сакате, да добиете посакувани ракотворби, мали по големина и преносни за мали и големи раце за зафаќање и употреба. Широк опсег на употреба : Алатката за пенкало е дизајнирана за материјали со тенок лист како хартија, винил , картички. Тоа е идеална алатка за занаетчиски дела, вклучително и правење матрици, хартија-занает, сноп-книги, правење картички, налепници за планери, уметнички дела, графички дизајн, архитектура, пишување знаци и сл. ПРОКТИКТИЧКИ ПИН ПЕН ПЕН : Секоја занаетчиска алатка за плевење за винил доаѓа со фино Пополнете, може да се примени за правење картички или да отстраните неколку мали парчиња, правејќи ги вашите проекти за лепење поубави и убави. Услуги : Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас на време, ние ќе ви го дадеме најзадоволителниот одговор и решение во време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат