0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Doitool двострано спиење Оче Практично засенчување на окото Имитација на свилено око полихроматско око дишејќи случајна боја

Doitool двострано спиење Оче Практично засенчување на окото Имитација на свилено око полихроматско око дишејќи случајна боја

DEN 133.76
Достапно за нарачка

Залиха

Око идеално за патување, дома, хотел, воз или каде било каде што на кој му пречи светлината. Карактеристики се затегнати ленти за глава за да се вклопат жените, мажите и децата. Лесен дише, окото се совпаѓа со лицето природно и удобно, без притисок врз очите. Може да се изгради за целосно да ја блокира целата вознемирувачка светлина, за да ви помогне полесно да заспиете. Специјален дизајн, може да се носи од обете страни. Опис Ова е двострано спиење, кое е изработено од имитирана материјал од свилена ткаенина, неверојатно лесен, удобен за вас да одите на спиење. Со истегнување на опсегот, една големина одговара на повеќето жени, мажи и тинејџери. Лесно е да се обезбеди најдобро искуство со спиење со ова око за спиење. Карактеристики- Боја : Случајна боја. - Материјал : Имитирана свилена ткаенина. - Големина : околу 23 x 10 x 1. 5cm. - Лесен дише, окото се совпаѓа со лицето природно и удобно, без притисок врз очите. - Може да се изгради за целосно да се блокира целата вознемирувачка светлина, за да ви помогне полесно да заспиете. - Карактеристики се затегнати ленти за глава за да се вклопат жените, мажите и децата. - Специјален дизајн, може да се носи од обете страни. - Око идеално за патување, дома, хотел, воз или каде било каде што на кој му пречи светлината. Пакет, вклучувајќи 1 x за спиење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат