0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Двослоен Држач За Накит - Дрвена Кутија За Накит-Случај За Организатор На Накит За Ѓердан, Обетки, Прстени &засилувач; Нараквици-Совршен за Мажи &засилувач; Жени

Двослоен Држач За Накит - Дрвена Кутија За Накит-Случај За Организатор На Накит За Ѓердан, Обетки, Прстени &засилувач; Нараквици-Совршен

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Рустикален Стил : оваа кутија за накит е изработена од цврсто дрво и направена рустикална со изработка на факел. Тоа ќе биде единствена фокусна точка за секоја тема на фарма. ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од професионално рачно изработена изработка од природно цврсто дрво за да се направи цврст и издржлив организатор на накит. Поставата е покриена со фин фланелен и заклучена со месинг брава. Сите детали се специјално дизајнирани за завршување на накитот. МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕШЕТКА за НАКИТ : кутиите За Накит и организаторите имаат различни области внатре за да организираат ѓердани, нараквици, прстени, обетки и други додатоци, совршени за елиминирање на нередот и заплеткувањата. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК : Елегантна и функционална, оваа дрвена кутија за накит е одличен подарок за жените. Сигурни сме дека тоа ќе биде најнезаборавниот подарок што некогаш го добила и ќе го вратите со голема насмевка. 100% Гаранција : Вашето задоволство е наш врвен приоритет. Ние сме посветени на обезбедување квалитетни производи и најдобра услуга. Ако имате какви било прашања во врска со кутијата за накит, слободно контактирајте не. Кутија за накит за дами и девојки, античка дрвена кутија за складирање накит за чување обетки, прстени, ѓердани, нараквици, лесна решетка за накит во луксузен стил.Дали вашето утро започна со обидот да го одврзете ѓерданот?Дали сте вознемирени од тоа што не ги пронајдовте вистинските обетки?Дали доцните на забавата барајќи накит?Не губете време со изгубени или заплеткани обетки! Сега Со Кутија За Накит, можете да го најдете вашиот секојдневен накит на едно место.информации за производот име на производ : Двослоен накит од цврсто дрво боја на кутија : боја на дрво : како што е прикажано материјал : цврсто дрво од Црн орев + месинг + фланелен список за пакување : кутија За Накит*1 (други пукаат реквизити).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат