0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
ИФКДД Кутија За Накит Женска Дрвена Античка Кутија За Складирање Во Кинески Стил Обетки За Накит Со Голем Капацитет Кутија За Накит Принцеза Европски Стил

ИФКДД Кутија За Накит Женска Дрвена Античка Кутија За Складирање Во Кинески Стил Обетки За Накит Со Голем Капацитет Кутија За

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Име На Производ : Кутија За Накит За Заклучување Јајца. Материјал : стп кожа/монистра/хардвер додатоци. Боја : нане сина. Големина : 29см*20см*17см. Тежина : 2,67 кг. Име На Производ : Кутија За Накит За Заклучување Јајца.Материјал : стп кожа/монистра/хардвер додатоци.Боја : нане сина.Големина : 29см*20см*17см.Тежина : 2,67 кг.Новиот дизајн за складирање на ѓердан за автоматско подигнување може да складира повеќе ѓердани и накит со синџир полека се крева и паѓа, давајќи ви чувство наitualуал помеѓу отворањето и затворањето 1 * Кутии За Складирање : 1. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние гарантираме дека стилот е ист како што е прикажано на сликите.2. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Споредете ги големините на деталите со вашите, дозволете грешка од 1-3 см, поради рачно мерење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат