0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Мала Кутија За Накит За Патување Организатор Витрина За Складирање На Прстени Обетки Ѓердан, Подароци За Жена Девојка Бести, Гуаче Романтична Црвена Роза

Мала Кутија За Накит За Патување Организатор Витрина За Складирање На Прстени Обетки Ѓердан, Подароци За Жена Девојка Бести,

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Залиха

?ГОЛЕМИНА НА ПАТУВАЊЕ-3,9 x 3,9 x 2 Инчи/10 x 10 x 5cm(L x W x H), Организаторот На Накит е пренослив и мала тежина,лесен за носење во чанти или во багаж.Нашата мала кутија За Накит го одржува вашиот дневен накит уредно организиран и може да се стави во чанта или багаж; одлично за ноќевања, викенди, службено патување, одмор, присуство на активности итн. ?Повеќекратна УПОТРЕБА - горниот дел од капакот има 3 куки со еластичен џеб за да се отплетка низа ѓердани заврзани со обетки и прстени; долна колекција за мали украси како што се прстени, обетки, столпчиња, приврзоци, манжетни; исто така може да се стави во мала козметика како кармин или часовници откако ќе се извади преградата. ?МАТЕРИЈАЛ-Луксузна надворешност од синтетичка кожа (не вистинска кожа, туку врвна синтетичка стп кожа)+висококвалитетен фланелен ентериер.Супер меката кадифена обвивка го перничи вашиот накит за мека заштита за да спречи гребење. ?СОВРШЕН ПОДАРОК-паметен подарок за вашата девојка, ќерка, мајка, тинејџери во секоја прилика како Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ, роденден, Годишнина, Свадба или забави. ?ЕДНОСТАВЕН И НЕЖЕН - Идеален За чување накит за девојки, вклучувајќи нараквици, обетки, прстени, ѓердан и други скапоцени спомени. ?Изработен со карактеристичен шарм и исклучителна алатка, овој пренослив случај на организатор на патувања Од Mnpota123mk е одличен начин да го одржувате вашиот мал накит организиран покрај креветот пред спиење секојдневно или додека патувате. ?Избраниот СТП и ватиран надворешен капак, текстурираната површина прават да го чувствувате поскапо отколку што беше со квалитетно чувство. Премиум големината на патувањето на куќиштето ви олеснува да го напикате овој организатор на накит во торба или куфер за стил без напор во движење. Има убав распоред за ефикасно организирање на вашиот омилен накит или мала козметика. ?Едвај чекаме да ја искористиме нашата футрола за накит на празници или викенд патување! Тоа е извонредно. Прицврстете го за да останете целосно кога престојувате надвор во секое време. ?ДЕТАЛИ ЗА ПРЕДМЕТОТ-Материјал : надворешност Од Синтетичка кожа+висококвалитетен фланелен ентериер-Големина : 3,9 x 3,9 x 2 Инчи/10 x 10 x 5cm-ПРОЕКТ За Дизајн : qb2e6mgykfjv ?ЗАБЕЛЕШКИ-ве Молиме избегнувајте испакнатини и гребнатини бидејќи капакот на куќиштето е вештачка кожа. - За одржување, избришете го куќиштето со влажна крпа и избегнувајте натопување вода во капакот или внатрешноста. - Поради разликите помеѓу дисплеите на мониторот, вистинската боја може малку да варира од сликата. ?Ви благодариме за разбирањето, убав ден!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат