0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Супер Симпатична И Шарени Топол Воздух Балон Ѕид Налепници, Отстранлив Пвц Ѕид Налепници Бебе Расадник Деца Спална Соба Игротека Ѕид Декор Мурали

Супер Симпатична И Шарени Топол Воздух Балон Ѕид Налепници, Отстранлив Пвц Ѕид Налепници Бебе Расадник Деца Спална Соба Игротека

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Мазни И Рамномерни Површини. Рамни Површини. Чиста И Сува. Без Прашина, Нечистотија или Маснотии. Груби и Нерамни Површини. Закривени Површини. Нечисти / Влажни или Мрсни. Ново Обоен Ѕид (ве Молиме почекајте најмалку 3 месеци пред да аплицирате на новообоениот ѕид.). ?●Висококвалитетна ѕидна налепница● : Излупете ја ѕидната налепница и залепете ја на мазна површина. Не содржи маснотии, латекс и силикон и може да се отстрани без остатоци. Ѕидни налепници, исто така, можат да бидат прикачени на било кој мебел/кабинет, врата, фрижидер или прозорец. ?①Модерна декорација на ѕид : Многу погодна за украсување дневна соба, прозорци, детска соба, кујна, работна соба, гостинска соба, гардероба, коридор, бања, канцеларија или кое било друго место што ви се допаѓа. ?●Големина на мурал● : Ѕидни налепници : 40 см € 60 см (15,7 инчи* 23,6 инчи). Големината на екранот на ѕидот : 51 см х 77 см (20 инчи* 30,3 инчи), исто така можете да ја залепите според вашите желби. ?●Најдобрата идеја за подарок : Без разлика дали е за вашите деца, пријатели, цимери или семејни собири, родендени, Денот на Вљубените или Божиќни подароци, нашите украсни ѕидни налепници се секогаш вашиот идеален избор за подарок. ?€Мерки на претпазливост : пред да закачите ѕидни налепници, проверете дали ѕидот е чист, сув и мазен. Не лепете ја налепницата на правлив, скршен или влажен ѕид. ЧЕКОР 1 : пред апликацијата, проверете дали вашиот ѕид е чист и сув. Избришете ја површината со сува крпа за да се осигурате дека е без прашина или нечистотија. ЧЕКОР 2 : Излупете ја ѕидната налепница од потпорната хартија. ЧЕКОР 3 : Залепете ги ѕидните налепници полека и цврсто од врвот до дното. ЧЕКОР 4 : Осигурајте се дека целата налепница стапила во контакт со ѕидот и нема воздушни меури заробени под налепницата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат