0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Нарвоки Тост Ноќна Светилка, Затемнет ЛЕД Леб Ноќно Светло На Биро За Полнење Ноќна ламба Со Тајмер

Нарвоки Тост Ноќна Светилка, Затемнет ЛЕД Леб Ноќно Светло На Биро За Полнење Ноќна ламба Со Тајмер

DEN 1000.00
Достапно за нарачка

Залиха

€Тајмер и Функција За Затемнување : оваа симпатична светлина за тостер има вграден тајмер од 15 минути и има пет прилагодливи режими на осветленост дизајн кои постепено се зголемуваат од ниско на високо ниво. ●Светло за полнење q : 1200mah голема капацитет li-on батерија. Има голем капацитет на батеријата и долготрајна моќност. Лесно за полнење СО USB кабел. `+Уникатен Дизајн На Тостер. Слаткото лед ноќно светло е во форма на тостер, со ретро стил и висок квалитет,. €Практично меко светло q : овие светилки за чешма за заштита на очите обезбедуваат секогаш вклучен режим и режим на автоматско исклучување, светлосната светилка за возрасни влегува во режими на бесконечна осветленост. ①Празничен подарок оваа симпатична ноќна светлина за деца е изработена од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, кој е мазен, отпорен на абење, издржлив и може да се користи долго време. Вградена 800mah батерија на полнење. Батерија. Тост Ноќ Светлина Светилка, Затемнувачки ЛЕД Леб Ноќ Светло.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат