0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CMC Motorsports Alpine Racing F1 машки тим целосен патент на руно пуровер

CMC Motorsports Alpine Racing F1 машки тим целосен патент на руно пуровер

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Залиха

75% полиестер, 25% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Тенок вклопување. Земени џебови. Вметнувања на ракав. заоблено дно. Поднесено отворање на предниот дел. Јакна Аруфре совршено се вклопува во опсегот на вентилатори. Иако нема да го носат членовите на персоналот, тој брзо ќе стане суштински дел од гардеробата за навивачите на тимот. Стилски, без да се претерате, оваа поштенска јакна ќе ја надополни вашата облека совршено. Со својот оригинален дизајн, оваа јакна го одразува остатокот од опсегот, бидејќи не е втор за ништо. Машка меѓусебна руно, тенок вклопување, зипни џебови, инсерти за ракави, заоблено дно, засилен преден отвор. Лого на Омини, тим и спонзорски персонализација се применува во идисцентен трансфер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат