0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Спортски очила очила заштитнички безбедносни кошарка фудбалски спортски очила мажи анти -магла шок судир прилагодливи очила

Спортски очила очила заштитнички безбедносни кошарка фудбалски спортски очила мажи анти -магла шок судир прилагодливи очила

DEN 351.84
Достапно за нарачка

Залиха

Рамка за поликарбонат (компјутер). Поликарбонат леќи. Подлога за обложување на отпорна на влијание. ● Материјал : најлонска рамка, леќи за поликарбонат, обвивка за обложување отпорен на удар (можете да ги замените леќите на поликарбонат со леќи). ● Прилагодливата лента и меката подлога за силиконски нос се удобно вклопуваат, осигурете се дека можете да го носите удобно. ● Променлив и прилагодлив дизајн, направете го да одговара на повеќето луѓе. ● Ветроупорен, доказ за прашина и леќи против магла може да се заменат со леќи на рецепт. ● Погоден за кошарка, фудбал, одбојка, бејзбол, тенис, бадминтон, велосипедизам, пешачење, итн. ● Спортски очила Фудбалска кошарка Совршени очила за личност. Рамка за поликарбонат (компјутер). Поликарбонат леќи. Подлога за обложување на отпорна на влијание. ● Материјал : најлонска рамка, леќи за поликарбонат, обвивка за обложување отпорен на удар (можете да ги замените леќите на поликарбонат со леќи). ● Прилагодливата лента и меката подлога за силиконски нос се удобно вклопуваат, осигурете се дека можете да го носите удобно. ● Променлив и прилагодлив дизајн, направете го да одговара на повеќето луѓе. ● Ветроупорен, доказ за прашина и леќи против магла може да се заменат со леќи на рецепт. ● Погоден за кошарка, фудбал, одбојка, бејзбол, тенис, бадминтон, велосипедизам, пешачење, итн. ● Спортски очила Фудбалска кошарка Совршени очила за личност. Спортски очила/спортски очила Спортските очила се еден вид заштитни очила што ги носите кога вежбате. Спречување на очите да бидат погодени или прободени за време на вежбање. Тие се погодни за спортови на топки, трчање, качување, возење велосипед и други спортови. За да ги заштитите очите, кога вежбате, потребно е да носите спортски очила. Карактеристики : Безбедносните очила се во согласност со ергономските принципи и можат да бидат завиткани околу лицето на носителот за да обезбедат странична заштита и да се вклопат удобно; Леќите се изработени од поликарбонат материјал, кој има добар пренос на светлина и отпорност на топлина и може соодветно да ја намали силната стимулација на светлината; Меки гел материјал за нос и очила за нос, странични храмови, удобно за носење, исто така може да биде ефикасна отпорност и перница влијанието на надворешната сила; Лентата за глава може да се прилагоди за секоја личност за да се осигура дека можете да ја носите удобно. Прилагодливи додатоци : ● Овие очила користат прилагодлива облека за глава, каишот е изработен од најлон и силикон. Очилата има добра еластичност и удобност и може да се прилагодат според вашите потреби. ● Леќите се одвојуваат. Можете да одите во продавница за продажба на очила близу вас за да ги замените потребните леќи според вашата реална состојба. Производите вклучуваат : 1 x очила 1 x кутија 1 x крпа 1 x очила Заштитни совети за торби : ● PLS внимателно исчистете ги леќите со меко ткиво или чаши крпа при чистење на услугата за продажба на очила : ● Имаме за цел да им обезбедиме на клиентите најдобро искуство во шопинг ако Започнувате со кое било прашање со нашите производи или услуги од која било причина, Ве молиме слободно ставете во контакт со нас преку е -пошта.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат