0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Ausugar тактичка воена јака од кучиња најлон прилагодлива јака од јака од јака од кучиња со рачка и тешка метална тока за средни големи кучиња

Ausugar тактичка воена јака од кучиња најлон прилагодлива јака од јака од јака од кучиња со рачка и тешка метална тока за средни

DEN 1300.80
Достапно за нарачка

Залиха

【Цврст квалитет】 Овие тешки тактички јаки за кучиња се изработени од врвен воен степен 1000 D најлонски материјал, издржлив, здрав и отпорен на абење, со мека поставена обвивка за да се спречи кожата на кучиња и косата да бидат абрадирани. Лесно е да се прилагоди удобното вклопување и да се закачи поводник за кучиња. 【Функции со повеќекратна употреба】 Нашата воена јака за кучиња е одлична за обука на кучиња, патролирање, пешачење, работа, одење, трчање и лов, дизајнирано да одговара на раси со средна и голема големина.Дог јака за големи кучиња со силно влечење може да носи сила за влечење 800lb.Дог јака за големи кучиња со силно влечење може да носи сила за влечење 800lb. Д-прстенот може да се прикачи поводник за кучиња, убаво е да се контролира брзо на зафатени тротоари, ленти за велосипеди и преполн области.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат