0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Хрватска јака за кучиња | Хрватска знаме | Брза за брзо ослободување | Направено во NJу ерси, САД | За дополнителни големи кучиња

Хрватска јака за кучиња | Хрватска знаме | Брза за брзо ослободување | Направено во NJу ерси, САД | За дополнителни големи кучиња

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Јаки од целиот свет : Проверете го целиот наш каталог со кликнување на „Патријапет“ веднаш над цената. Направено во NJу ерси, САД : Ние сме лоцирани во Newу Jerseyерси и ги правиме нашите производи да нарачаат. Ова исто така значи дека нашето време за испорака е брзо во САД. Информации за големина : Екстра големи и големи јаки се ширина 1 инч. Средни јаки можат да бидат избрани во ширина од 3/4 инчи или 1 инч. Малите јаки се ширина од 5/8 инчи. Дополнителните мали јаки се ширина од 3/8 инчи. Сите јаки се прилагодливи. Безбедно : Ние користиме метални Д-прстени со тешки мерачи кои се заварени затворени на краевите за да не можат да се извлечат отворено. Ова нуди побезбедна јака. Силен : Ние не користиме ефтини токи. Ние користиме ултра силни токи на брендот Вајнерлок, направени од Националната компанија за обликување со седиште во САД. Снафовите на нашите поводници се исто така тешки метални метали. Јаки од целиот свет : Проверете го целиот наш каталог со кликнување на „Патријапет“ веднаш над цената. Направено во NJу ерси, САД : Ние сме лоцирани во Newу Jerseyерси и ги правиме нашите производи да нарачаат. Ова исто така значи дека нашето време за испорака е брзо во САД. Информации за големина : Екстра големи и големи јаки се ширина 1 инч. Средни јаки можат да бидат избрани во ширина од 3/4 инчи или 1 инч. Малите јаки се ширина од 5/8 инчи. Дополнителните мали јаки се ширина од 3/8 инчи. Сите јаки се прилагодливи. Безбедно : Ние користиме метални Д-прстени со тешки мерачи кои се заварени затворени на краевите за да не можат да се извлечат отворено. Ова нуди побезбедна јака. Силен : Ние не користиме ефтини токи. Ние користиме ултра силни токи на брендот Вајнерлок, направени од Националната компанија за обликување со седиште во САД. Снафовите на нашите поводници се исто така тешки метални метали. Укратете го вашето кученце во патриотски стил со оваа јака од кучиња со знаме на Хрватска. Одликувајќи се со националното знаме на земјата, прилагодливата јака е направена во NJу ерси, САД со мастила со брзина во боја и премиум делови. Плус, имате избор или сигурна тока за брзо ослободување на брендот Wienerlock или класичен стил на Мартингејл! Овие тешки јаки прават многу посебни подароци исто така!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат