0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Цртан Филм Случај Мики iPhone 14 Pro Max Со Држач За Нараквица За Врвки, Симпатична Страна TPU Заштитни Куќишта Отпорни На Удари Погодни, За Тинејџерки Момчиња И Жени

Цртан Филм Случај Мики iPhone 14 Pro Max Со Држач За Нараквица За Врвки, Симпатична Страна TPU Заштитни Куќишта Отпорни На Удари

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Залиха

Е компатибилен само Компатибилен Со i Phone 14 Pro Max, Не Е Компатибилен Со Други Модели, Ве Молиме Внимателно Проверете Го Моделот На Телефонот При Купувањето. Што Ќе Добиете? Телефонска Кутија + Јаже. ●Материјал●Оваа Телефонска Кутија Изработена од Термопластичен Полиуретан, Го Прави Телефонот Поотпорен На Гребење, Против лизгање, отпорен На Прашина, Против судир, Отпорен На Абење, Отпорен На Паѓање и Отпорен На Удари,Страната Е Изработена Од Обликуван ТПУ Се Чувствува Меко и Удобно и Има Одличен Изглед. €Функција● Ременот За Зглоб Може Да Обезбеди Удобно Држење и Да Спречи Случајно Паѓање На Телефонот. Ременот За Зглоб Може да се Користи Како Држач за Телефон, Што Е Многу Погодно За Гледање Видео И Разговор Преку Интернет,а Соодветната Јаже Ви Овозможува Да Го Носите Телефонот со Себе и Да Ги Ослободите Рацете. €Исклучителна Шема Queper Симпатична Анимиран Дизајн Целосна Заштитна Обвивка Ќе Го Направи Вашиот IPhone Изгледа Убаво и Шарени, Модерен. Јаже. Јаже.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат