0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
CWMobile Crossbody Case компатибилен со Xiaomi 12T/12T Pro Case - Clear TPU телефонски покритие w/лента за кабел за ландери - транспарентен/црно

CWMobile Crossbody Case компатибилен со Xiaomi 12T/12T Pro Case - Clear TPU телефонски покритие w/лента за кабел за ландери

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Залиха

Компатибилност : Компатибилен со Xiaomi 12 T / 12 T Pro. Погодно каиш : Носете го овој случај на лента околу вратот или крстот, така што вашиот телефон е секогаш безбедно со вас. Транспарентен TPU : Случајот е изработен од мека, заштитна пластика за да го заштити вашиот телефон од испакнатини и гребнатини. Виси директно : Со две точки за поврзување на случајот, тоа е постабилно од традиционалните ленти за ленти. Белешка : Овој случај на мобилен телефон не е играчка; Долгата лента е ризик од задушување за малите деца. Компатибилност : Компатибилен со Xiaomi 12 T / 12 T Pro. Погодно каиш : Носете го овој случај на лента околу вратот или крстот, така што вашиот телефон е секогаш безбедно со вас. Транспарентен TPU : Случајот е изработен од мека, заштитна пластика за да го заштити вашиот телефон од испакнатини и гребнатини. Виси директно : Со две точки за поврзување на случајот, тоа е постабилно од традиционалните ленти за ленти. Белешка : Овој случај на мобилен телефон не е играчка; Долгата лента е ризик од задушување за малите деца.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат