0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вин Рачно Изработени Мулти Цветни Со Лист Керамички Гравирани Капут Закачалка Една Кука Во собата на 2

Вин Рачно Изработени Мулти Цветни Со Лист Керамички Гравирани Капут Закачалка Една Кука Во собата на 2

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Залиха

Без ' Рѓа, Густ, Силен И Долготраен Хардвер/ Деца Пријателски/ Безбеден За Употреба Во Соба,Кујна и Бања, Ѕидни Куки За Повеќекратна Употреба. Материјал : Керамика, Боја : Црвена над Повеќебоен Лист со цветен дизајн. прекрасен подарок и одличен Божиќ /или Секоја пригода За Семејството Или Пријателите Подарок за секој што ги сака сите убави работи. ЛЕСНО И БРЗО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Користете го Во вашата дневна соба или спална соба за да закачите палта, рачни чанти, клучеви, чадори, крпи и облека или користете го во Вашата Кујна за да закачите тави или други кујнски додатоци. КЕРАМИЧКАТА ПЛОЧКА со шарени мотиви е убаво дизајнирана во Индија. Вклучува Сет од 2 Ѕидни Куки. Димензии 5 х 2 Инчи. Без ' Рѓа, Густ, Силен И Долготраен Хардвер/ Деца Пријателски/ Безбеден За Употреба Во Соба,Кујна и Бања, Ѕидни Куки За Повеќекратна Употреба. Материјал : Керамика, Боја : Црвена над Повеќебоен Лист со цветен дизајн. прекрасен подарок и одличен Божиќ /или Секоја пригода За Семејството Или Пријателите Подарок за секој што ги сака сите убави работи. ЛЕСНО И БРЗО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ-Користете го Во вашата дневна соба или спална соба за да закачите палта, рачни чанти, клучеви, чадори, крпи и облека или користете го во Вашата Кујна за да закачите тави или други кујнски додатоци. КЕРАМИЧКАТА ПЛОЧКА со шарени мотиви е убаво дизајнирана во Индија. Вклучува Сет од 2 Ѕидни Куки. Димензии 5 х 2 Инчи. За Куките : Овие куки се рачно изработени и даваат класичен изглед. Достапно во повеќе дизајни и бои. Изработени од искусни Занаетчии Од Индија. Овие куки можете да ги користите за закачување облека, капа, клучеви, крпи, чаши за кафе и многу повеќе. За Изложбен Салон : Необичен, софистициран, трендовски без оглед на изјавата што сакате да ја пренесете за вашиот личен вкус, постои огромна колекција на дизајнерски ѕидни куки. Производите се направени од традиционални техники, вештини и рачно базирани процеси.Ние промовираме производи, занаетчиски базирани, современи и достапни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат