0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
УБАВА ГРАДИНА Жени Џогери Панталони Еластични Панталони За Вежбање Со Висок Струк Меки Сатенски Јога Панталони Дневна Панталони Со Џебови

УБАВА ГРАДИНА Жени Џогери Панталони Еластични Панталони За Вежбање Со Висок Струк Меки Сатенски Јога Панталони Дневна Панталони

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Залиха

Два странични џебови и два товарни џебови се погодност за носење клучеви, картички, телефонски други најважни работи. Женски Џогер Панталони Со Висок Струк. Уникатни Карактеристики : Еластични панталони за потење на половината, сатенски панталони за жени, долги јога панталони, женски џогери со џебови, секојдневни панталони за вежбање, летни лежерни атлетски панталони, харем панталони, ј2к женски карго панталони, женски панталони со висок струк, Женски облечени џогери, Спортски Панталони За Жени, заострени панталони жени, пижами панталони за жени. Уникатни Карактеристики : Еластични панталони за потење на половината, сатенски панталони за жени, долги јога панталони, женски џогери со џебови, секојдневни панталони за вежбање, летни лежерни атлетски панталони, харем панталони, ј2к женски карго панталони, женски панталони со висок струк, Женски облечени џогери, Спортски Панталони За Жени, заострени панталони жени, пижами панталони за жени. Машинско Перење. Панталони За Жени Ситни. Висат или линија сува. Машинско Перење. Двете Страни Четири Џебови. Женските јога панталони можат да се мијат рачно и да се мијат во машина. Еластичен Појас И Манжетни. Висат или линија сува. Сатенска Ткаенина, Свиленкаста За Допир и Удобна За Носење. Женски Секојдневен Дневна Панталони. Женски Летни Спортски Панталони. Женски Облечени Џогери. Сатенска Ткаенина, Свиленкаста За Допир и Удобна За Носење. Топло Совети : S=САД 4-6, M=САД 8-10, L=САД 12-14, XL=САД 16-18, XXL=САД 20. Се лизга на затворање. Се лизга на затворање. Моден Дизајн : женска дневна спортска панталона е дизајнирана со еластичен појас и манжетни, што одговара за различни форми и лесно се става и соблекува. Удобни женски сатенски карго џогери панталони за цела година носат. Ткаенината е со малку истегнување, не премногу лабава или премногу цврста, не премногу густа или премногу тенка. Жените Армија Зелени Карго Панталони. Тенки Товарни Панталони За Жени.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат