0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Арк ' терикс Левон Панталони машки | Истегнување Памучна Мешавина Панталони за Секојдневно Носење

Арк ' терикс Левон Панталони машки | Истегнување Памучна Мешавина Панталони за Секојдневно Носење

DEN 2224.00
Достапно за нарачка

Залиха

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 7,5 мл (255гр/м) истегнете ја ткаената памучна најлонска мешавина со DWR без PFC завршница 65% памук 26% најлон 9% еластан. Увезени. Затворање на копчето. Машинско Перење. СЕКОЈДНЕВНО-Техничка надворешна функционалност, удобност и издржливост донесени во секојдневните дизајни. ПРИРОДНИ ВЛАКНА-Текстилот направен од природни влакна обезбедува својствени придобивки и удобност до кожата. Дизајниран со arc ' terryx фокус на перформанси, детали и изработка и стилизиран За планински град Или град, Левон е разноврсна панталона со пет џебови за опуштени работни денови, авантуристички патувања и секојдневни викенди. Платното за истегнување од памук/најлон во средна тежина е удобно, тврдо и се протега за чисто вклопување што се движи со телото. Набиеното меѓуножје и суптилната артикулација на колената ја зголемуваат слободата на движење и еколошкиот третман НА DWR додава отпорност на вода и дамки.Технички Карактеристики - Лесна - Издржлива Конструкција - текстил Со Двојно ткаење за целодневна удобност и издржливост - Артикулирани колена за Неограничена Конфигурација на џебот за мобилност-Класичен стил со пет џебови-само ткаенина користи DWR без PFC : Pfc се класа на хемикалии што се користат за да обезбедат високо ефективна заштита на водата на текстилот, но се знае дека опстојуваат во околината.Конфигурација на половината и Ременот-Фиксиран појас со копче и јамки за појаси и Конфигурација на Летање-затворање на мува со патент материјали-7,5 мл (255гр/м) истегнете ткаена памучна најлонска мешавина со DWR без PFC завршница 65% памук-26% најлон-9% еластан.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат