0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Андонгнивел Русокоса Човечка Коса Боб Перики Кратка Чипка Предни Перики За Црни Жени Перики Коса Русокоса Перика

Андонгнивел Русокоса Човечка Коса Боб Перики Кратка Чипка Предни Перики За Црни Жени Перики Коса Русокоса Перика

DEN 70.24
Достапно за нарачка

Залиха

КАРАКТЕРИСТИКА : Златна, кратка Директно боб перика, Синтетичка Перика, хемиски влакна, Отпорни На Топлина. МАТЕРИЈАЛ : Избираме Висококвалитетни, Отпорни на Топлина, Врвни влакна. Дајте ви пореално искуство со природен изглед. СТИЛ : Андонгнивел Перика Економичен И Широко Користен, погоден за повеќето луѓе, погоден за употреба во текот на целата година, совпаѓањата со различна облека, периките изгледаат природно и грациозно што ви даваат атрактивен шарм. УПОТРЕБА : костим модерен и стилски костум за перика за коса за забава. вашиот секојдневен живот. концертни и тематски забави. УДОБНО : Мрежа за дишење И Издржлив материјал што дише во мрежата, правејќи да се чувствувате многу удобно кога ја носите, можете да уживате во подобро искуство при носење. За Андонгнивел Перика : Дизајн : периките на сликата се стилизираат малку пред да фотографираме, а вашата перика доаѓа со основен стил, кој може да го исечете и обликувате сами или професионален стил на коса. Опис на производот : ние сме посветени на правење едноставни, модни, природни, податливи и удобни производи од перика. Оваа перика е воздушна, дише висока Температура Отпорна на Топлина влакна од синтетички Влакна. Определување : ако барате прекрасна коса која е секогаш мека и убава. Го најде! Ќе ви се допадне телото и природното движење на оваа човечка коса со врвен квалитет. Бидејќи кутикулите се недопрени и одат во иста насока. Боја : Поради различниот монитор и различната светлина, може да има мала разлика во бојата помеѓу сликата и вистинската ставка, што е нормално. Вклучен пакет : 1 x Перика.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат