0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Перика Држач Пренослив, Пластични Перики Држач Држач За Држач За Фен Пренослив Држач За Перика За Преклопување Хуталажа Држач За Капаче За Прилагодување На Удар Ун

Перика Држач Пренослив, Пластични Перики Држач Држач За Држач За Фен Пренослив Држач За Перика За Преклопување Хуталажа Држач

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Залиха

Лесен материјал пластика, лесен и пренослив, лесен за носење и држење, вашата патна торба или куферот нема да оптоваруваат при патување. Идеален за бизнис со перики или сопствена колекција на перики. Телескопски според приспособливоста на држачот за перика, тој не е погоден само за кратки перики, туку и за средни и долги перики што можат да се прилагодат по потреба. Дизајнирајте го мазниот, заоблен дизајн на главата го олеснува носењето перика и ја нагласува совршената форма на главата. Подот е рамен, а контактната површина е голема, што го отежнува. Димензии висина прибл. 31-57см, дијаметар прибл. 16см. Може да се стави на вашата маса за облекување. Држач За перика Брзо сушење на воздухот за вашите перики, држете ги периките во добра состојба, може да се користи и како држачи за капа и капа. Материјал : Пластика бојата : црна долниот дијаметар е : 16 см висината може да се прошири на : 31-57 cm Weight : 125gpackage листа : 1 држач за перика.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат