0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Богатствата НА КАРОЛИНА 8453фц Комплет од 4 Подлоги од Пена Од Остриги, 3 1/2 х 3 1/2, разнобојни

Богатствата НА КАРОЛИНА 8453фц Комплет од 4 Подлоги од Пена Од Остриги, 3 1/2 х 3 1/2, разнобојни

DEN 784.00
Достапно за нарачка

Залиха

Комплет од 4 Подлоги Од Пена Од Остриги Бродови Од нашата продавница Во Мобиле, ал обично за 24-48 часа. Времето на транзит обично е околу 2-3 дена. КОМПЛЕТ од 4 Подлоги За Пена - СЕКОЈ ИМА ДИМЕНЗИИ 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Апсорбирачки Подлоги. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови. Печатени ВО САД. Богатствата на каролина се произведуваат во САД! Бидете сигурни дека ќе ги купите сите наши производи од овластен американски дистрибутер. Комплет од 4 Подлоги Од Пена Од Остриги Бродови Од нашата продавница Во Мобиле, ал обично за 24-48 часа. Времето на транзит обично е околу 2-3 дена. КОМПЛЕТ од 4 Подлоги За Пена - СЕКОЈ ИМА ДИМЕНЗИИ 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Апсорбирачки Подлоги. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови. Печатени ВО САД. Богатствата на каролина се произведуваат во САД! Бидете сигурни дека ќе ги купите сите наши производи од овластен американски дистрибутер. Комплет од 4 Подлоги Од Пена-3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Трајно обоен и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собирање. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови. Дизајнот нема да излезе. Направено од нашиот материјал за подлога за глувчето и е отпорен на топлина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат